Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Freshmarket

Informator

Freshmarket

Sieć sklepów Freshmarket jest siostrzaną siecią sklepów Żabka, których właścicielem jest firma Żabka Polska sp. z o. o. .

Gazetka promocyjna Freshmarket

W sklepach i gazetkach promocyjnych Freshmarketów znajdziecie zawsze wiele ciekawych promocji i produktów znanych i cenionych marek. Asortyment prezentowany w gazetkach i na sklepowych półkach Freshmarketów jest starannie dobierany do potrzeb i wymagań klientów sieci. Sklepy poza produktami suchymi i hermetycznie pakowanymi oferują także szeroki wachlarz świeżych owoców i warzyw oraz dań gotowych. Gazetki promocyjne pojawiają się zazwyczaj co dwa tygodnie i prezentują korzystne akcje promocyjne oraz świetne konkursy. Dotychczas największą popularność klientów zyskała sobie akcja pod nazwą „Wielosztuki”, która obowiązuje również w sklepach Żabka. Ogromnym plusem sieci jest lokalizacja sklepów, które znajdują się zazwyczaj w pobliżu dużych osiedli mieszkalnych i w centrach miast. Tym samym umożliwiając klientom wygodne i szybkie zakupy.

Usługi dodatkowe

Poza tradycyjnymi usługami sieć proponuje również swoim klientom kącik kawowy (minikawiarnie), w którym skosztować można pysznej, świeżo zmielonej kawy, smacznych ciast i ciasteczek czy gorących przekąsek w postaci mini hotdogów, kanapek czy popcornu. W sklepach bez problemu zapłacicie za swoje zakupy nie tylko gotówką, ale również kartą oraz zrealizujecie bony towarowe. Znajdzie się też coś dla fanów gier liczbowych, w wybranych Frehmarketach znajdą oni loterie pieniężne Totalizatora Sportowego (Lotto, Mini Lotto, Multi Multi czy Jocer).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij