Navigation Menu+

Weekend zniżek w Biedronce – 60% rabatu na wiele produktów

Opublikowano: 2020-12-17, czwartek

Biedronka w najgorętszym dla sklepów okresie roku zaskakuje kolejną wielką promocją. Tym razem oszczędzić można aż 60% na produktach z takich grup, jak artykuły przemysłowe, książki, zabawki, a także tekstylia. Promocja trwa od 17 do 20 grudnia.

60% taniej z kartą Moja Biedronka

Biedronka zaprasza na weekend zniżek. Nowa oferta portugalskiej sieci bazuje na dobrze znanym i sprawdzonym wcześniej koncepcie. Zniżkę w wysokości 60% można odebrać przy zakupie co najmniej dwóch produktów ze wskazanych wyżej grup, przy czym będzie ona dotyczyć tańszego produktu. Bardzo ważnym elementem akcji jest też karta Moja Biedronka. Tylko posiadacz karty lojalnościowej sieci, którą należy odbić przy kasie,  jest uprawniony do skorzystania z promocji.

Inne obostrzenia dotyczącą limitu produktów, które można nabyć. Na jedną kartę Moja Biedronka limit wynosi 6 produktów, co oznacza, że zniżkę otrzymamy na 3 pozycje. Akcją nie zostały objęte produkty firm Gatta, Carla Bonetti i Carlo Massimo oraz zabawki z serii Gang Słodziaków i Gang Fajniaków.

Pomysł na prezent? Sięgnij po gazetki promocyjne Biedronki

Najnowsza akcja promocyjna popularnej sieci to doskonała okazja dla wszystkich, którzy wciąż są na etapie poszukiwania prezentów świątecznych. Przed wizytą w sklepie warto więc sięgnąć po aktualne gazetki promocyjne Biedronki, przede wszystkim gazetkę „Okazje tygodnia”, czy katalog „Wielka księga zabawek”. W ten sposób łatwiej i szybciej można zapoznać się z ofertą i wybrać coś, co idealnie sprawdzi się pod choinką.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator