Navigation Menu+

Voucherowy kwiecień w Biedronce – oszczędzaj każdego dnia

Opublikowano: 2021-04-02, piątek

Biedronka i vouchery zakupowe to już nierozłączny duet. Nic więc dziwnego, że sieć kolejny raz kusi klientów specjalnymi bonami, które można zdobyć przez cały kwiecień. Dzięki temu w Biedronce oszczędza się dosłownie każdego dnia.

Do Biedronki po voucher

Kwietniowa promocja to powrót do formatu, który w Biedronce zadebiutował w lutym bieżącego roku i z miejsca zdobył serca klientów. W ramach oferty za zakupy z kartą „Moja Biedronka” w sklepach popularnej sieci można otrzymać voucher o wartości 5 zł (przy zakupach za minimum 69 zł) lub 15 zł (przy zakupach za minimum 99 zł). Co ważne, aby je wykorzystać, trzeba kolejny raz zrobić zakupy na kwotę bazową, czyli – w zależności od wysokości otrzymanego vouchera –  69,00 zł lub 99,00 zł.

Codziennie zyskuj więcej z kartą „Moja Biedronka”

Voucher zakupowy od Biedronki jest ważny przez dwa dni handlowe, licząc od daty wydania, i musi być zrealizowany z tą samą kartą „Moja Biedronka”, na którą został wydany. Dla jednej karty może zostać wydrukowany tylko jeden voucher dziennie. Nie ma możliwości łączenia voucherów, a produkty zakupione w ramach promocji, nie podlegają zwrotowi.

Akcja promocyjna Biedronki trwa do 30 kwietnia.

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator