Navigation Menu+

Lodomania w Biedronce – gratisowe lody czekają!

Opublikowano: 2019-07-16, wtorek

Prawdziwa lodomania ruszyła właśnie w sklepach Biedronka. Tylko przez najbliższe pięć tygodni wszyscy, którzy będą kupować lody mają szanse na gratisowe mrożone desery! Poniżej sprawdzicie szczegóły nowej akcji promocyjnej.

Lody na lato!

Lodowa akcja promocyjna Biedronki oparta jest na znanym już schemacie zbierania naklejek. Tym razem na specjalnych blankietach kolekcjonować będziemy naklejki, które otrzymamy w zamian za kupowane, wybrane lody. Wybierać można wśród takich lodów jak:

  • Big Milk (do 105 ml),
  • Twister (do 105 ml),
  • Martello,
  • Magnum (do 140 ml),
  • Carte D’Or (do 140 ml).

Każdy z lodów punktowany jest inną liczbą naklejek. Przede wszystkim warto kupować lody Magnum oraz Carte D’Or, z których każda sztuka warta jest aż trzy naklejki. Natomiast kupując lodowe saszetki Martello, za każdą otrzymamy dwie naklejki. Z kolei najmniej, bo tylko jedną naklejkę, warte są produkty Big Milk oraz Twister.

By otrzymać gratisowy produkt trzeba zebrać aż 10 naklejek. Ponadto wszystkie muszą znajdować się na jednej, specjalnej karcie. Co ważne punkty z produktów zakupionych w ramach jednego paragonu sumują się.

Akcja promocyjna będzie trwała od 15 lipca do 25 sierpnia 2019 roku. Jednak punkty promocyjne zbierać będzie można tylko w dniach od 15 lipca do 18 sierpnia 2019 roku. Natomiast od 19 do 25 sierpnia zebrane na specjalnych kartach punkty będzie można wymieniać na gratisowe lody.

Cały regulamin lodowej akcji wraz z wyszczególnieniem produktów objętych promocją znajdziecie tutaj.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator