Navigation Menu+

Garnki MG Home w ofercie Biedronki

Opublikowano: 2021-02-22, poniedziałek

Jeśli właśnie urządzasz kuchnię lub po prostu potrzebujesz nowych garnków, warto w najbliższym czasie wybrać się do Biedronki. W ofercie sieci właśnie pojawił się komplet garnków MG Home, do których można otrzymać bardzo atrakcyjny gratis – patelnię z tej samej kolekcji.

Magda Gessler w Biedronce

MG Home to marka należąca do Magdy Gessler, niezwykle popularnej restauratorki, którą Polska pokochała za program „Kuchenne rewolucje”. Akcesoria kuchenne sygnowane jej nazwiskiem w Biedronce pojawiają się regularnie. Poza przyjemnym dla oka wzornictwem wyróżnia je także atrakcyjna cena. Produkty MG Home z reguły są dużo tańsze od tych, które oferuje konkurencja, a jednocześnie gwarantują całkiem niezłą jakość. Klienci sieci dostają więc to, co lubią najbardziej, czyli dobry towar za nieduże pieniądze.

Kup garnki MG Home MIO w Biedronce i odbierz patelnię za 1 zł

Na czym dokładnie polega promocja, którą objęte są garnki MG Home? W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki można znaleźć informację, że do kompletu MIO za 149 zł składającego się z 9 elementów (rondel 16 cm, garnki: 16 cm, 18 cm, 20 cm i 22 cm) kupujący otrzyma patelnię z powłoką non-stick (28 cm) z tej samej kolekcji za 1 zł. To duża oszczędność, bo patelnia MIO w wersji solo kosztuje 49,99 zł.

Garnki MIO są wyposażone w nienagrzewające się uchwyty i zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co pozwala sądzić, że będą służyły przez długie lata. Pasują również do wszystkich typów kuchenek w tym indykcyjnej. Każdy, kto uważa, że warto mieć je w kuchni, powinien się jednak pospieszyć – oferta obowiązuje od 22 lutego tylko do wyczerpania zapasów.

Informator