Navigation Menu+

Gang Fajniaków na dłużej w Biedronce!

Opublikowano: 2020-11-18, środa

 

Biedronka przedłuża akcję Gang Fajników, w ramach której za zakupy można otrzymać specjalnie przygotowane maskotki lub książki. To doskonała informacja dla klientów, którzy do tej pory nie zdążyli spełnić wszystkich warunków, a mają nadzieję na nagrodę.

Gang Fajniaków – co trzeba zrobić?

Zasady akcji Gang Fajniaków są niemal identyczne, jak w przypadku wcześniejszych „maskotkowych” promocji Biedronki. Do zdobycia nagrody bez dodatkowych opłat niezbędne jest uzbieranie 60 naklejek, mając 40 znaczków można odebrać ją za 19,90 zł. Jedną naklejkę otrzymujemy za każde 50 zł wydane w Biedronce. Dodatkowe znaczki są przyznawane za:

  1. płatność z kartą Moja Biedronka,
  2. zakup przynajmniej jednego owocu lub warzywa,
  3. zakup produktów z oferty specjalnej i tzw. produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki.

Chcesz Fajniaka? Masz czas do 21 listopada!

Według pierwotnych planów sieć miała rozdawać naklejki do 18 listopada. W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki, a także na stronie internetowej biedronka.pl, znajdziemy jednak informację o wydłużeniu terminu do 21 listopada! Analogiczna decyzja dotyczy terminu odbioru maskotek i książek, który upłynie, nie jak podawano wcześniej 2, a 5 grudnia. Klienci, którzy jeszcze nie zebrali swoich naklejek, wciąż mają na to wielką szansę.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator