Navigation Menu+

French Touch – smaki Francji w Biedronce

Opublikowano: 2019-10-12, sobota

French Touch me touch – pod takim hasłem ruszyła piąta już edycja akcji French Touch, organizowana przez agencję Cryptone i wspierana przez Ambasadę Francji w Polsce. Do akcji dołączyło ponad 60 firm, które specjalnie na tę okazję przygotowały wyjątkowe oferty promocyjne. Głównymi partnerami akcji w 2019 roku są: Biedronka, President oraz Bonduelle.


Akcja handlowa French Touch

Tegoroczna edycja trwa od 12 do 31 października. W tym czasie wszyscy zainteresowani mogą kupić francuskie lub nawiązujące do Francji produkty w atrakcyjnych cenach. A jak do tego święta polsko-francuskiej przyjaźni przygotowała się Biedronka? Klienci sieci do końca października mogą przychodzić po oryginalne francuskie produkty spożywcze, takie jak sery, słodycze i przetwory. Propozycje Biedronki nie ograniczają się jednak tylko do żywności. Sieć udostępnia również kosmetyki producentów pochodzących z Francji m.in. L’Oréal i Le Petit Marseillais. Asortyment dostępny jest w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Gdzie znaleźć oferty?

Każdy, kto chce skorzystać ze specjalnych okazji i ofert promocyjnych, może pobrać aplikację French Touch w App Store bądź Google Play, lub znaleźć oferty na stronie internetowej czy fanpage’u akcji. Spis wszystkich ofert znajduje się również w pięknie wydanym magazynie La Belle Vie, który przygotowywany jest raz roku, właśnie z okazji projektu. Magazyn jest dystrybuowany bezpłatnie w sieciach Relay, InMedio oraz Aelia Duty Free w dużych miastach w całej Polsce.

Wielkie show

French Touch to nie tylko akcja handlowa. To również wydarzenie kulturalne i medialne, mające na celu szerzenie kultury, wiedzy oraz sztuki życia à la française. Jednym z elementów towarzyszących projektowi było show, które odbyło się 12 października. Uroczystą galę 13 października wyemitowała stacja TVN. Widzowie mogli zobaczyć duety artystów z Polski i Francji śpiewających klasyki muzyki francuskiej.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator