Navigation Menu+

Blender Magic Bullet – odrobina magii od Biedronki i Mango

Opublikowano: 2021-02-08, poniedziałek

Przygotowanie pożywnych koktajli owocowych czy warzywnych soków może stać się dużo prostsze dzięki Biedronce. Do oferty sieci trafił właśnie blender Magic Bullet (139 zł/szt.), czyli produkt, który standardowo znajduje się w ofercie Mango, i który na pewno cię zaskoczy!

Prawdziwe czary z blenderem Magic Bullet

Magic Bullet – blender kielichowy do przygotowywania koktajli, soków czy smoothie w sklepach Biedronki, to efekt współpracy portugalskiej sieci z grupą Mango. Popularna sieć telezakupowa działa na polskim rynku od wczesnych lat 90., oferując bardzo bogaty i dobry jakościowo asortyment. Wybrane produkty na szerszą skalę są dostępne właśnie dzięki współpracy z Biedronką oraz innymi najpopularniejszymi sieciami sklepów.

Co wyróżnia blender Magic Bullet?

  1. Przede wszystkim dziecinnie prosta obsługa.
  2. Wszechstronność: w blenderze przygotujesz sok, koktajl, smoothie, dip sałatkowy, a nawet zmielisz przyprawy.
  3. Każdą pracę wykona w mniej niż 10 sekund.
  4. Kielich blendera nadaje się do mycia w zmywarce.
  5. Efektywna moc 200 W.

Sekretem blendera Magic Bullet od Mango jest specjalnie zaprojektowane ostrze o kształcie przypominającym pocisk. Dzięki temu zawartość wrzucona do blendera cały czas znajduje się w zasięgu ostrza, co zapewnia idealny efekt w procesie blendowaniu, miksowania i rozdrabniania, czy ubijania.

Dodatkowe informacje na temat blendera Magic Bullet można znaleźć w aktualnej gazetce promocyjnej Biedronki (katalog non-food). Produkt będzie dostępny od 11 lutego aż do wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator