Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Makro

GAZETKI – oferta obowiązuje od 26.04 do 9.05.2016 roku.

Screenshot at kwi 26 10-35-50

PRZEGLĄDAJ GAZETKĘ – ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

 

 

 

Screenshot at kwi 26 10-37-44

PRZEGLĄDAJ GAZETKĘ – ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE

 

 

Screenshot at kwi 26 10-39-48

PRZEGLĄDAJ GAZETKĘ – MAKRO PUNKT

 

 

Screenshot at kwi 12 13-47-25

PRZEGLĄDAJ GAZETKĘ – MAKRO GRILL

Screenshot at kwi 26 10-44-18

PRZEGLĄDAJ GAZETKĘ – URODZINY

KATALOGI – oferta obowiązuje od 26.04 do 9.05.2016 roku.

Screenshot at kwi 26 10-43-09

PRZEGLĄDAJ KATALOG – SUPER OFERTY

 

Screenshot at kwi 26 10-41-43

PRZEGLĄDAJ KATALOG – CZYSTOŚĆ NA CO DZIEŃ

 

 

Screenshot at kwi 12 13-50-56

PRZEGLĄDAJ KATALOG – UPAŁY

 

 

Screenshot at kwi 12 13-52-05

PRZEGLĄDAJ KATALOG – OGRÓD 2016

 

 

Sklepy Makro ( Cash & Carry) to niemiecka sieć hurtowni samoobsługowych obecnych na polskim rynku już od 1994 roku. Do dnia dzisiejszego sieć otworzyła już 30 hal w całej Polsce.

Oferta hurtowni jak i gazetek promocyjnych Makro skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców którzy potrzebują kompleksowego zaopatrzenia swoich przedsiębiorstw. Sklepy Makro są jedynymi, tak nowoczesnymi hurtowniami samoobsługowymi na terenie Polski. Na tle innych hipermarketów wyróżnia je przede wszystkim hurtowa sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych. Pod jednym dachem wielkiej hali klienci znajdą produkty świeże ( warzywa, owoce, mięso, wędliny, nabiał, ryby), długoterminowe ( napoje, wino, koncentraty, słodycze) i przemysłowe ( detergenty, artykuły jednorazowe, zabawki, odzież, AGD, meble). Gazetki promocyjne Makro są oczywiście przepełnione korzystnymi promocjami dla przedsiębiorców, ale również dla osób prywatnych. W jednym czasie sieć Makro wydaje kilka gazetek promocyjnych i katalogów obowiązujących w podobnych lub tych samych terminach. Każda gazetka i katalog zawiera konkretną ofertę promocyjną artykułów z danego działu, akcji sezonowej lub produktów branżowych. Sklepy Makro oferują nie tylko bardzo szeroką ofertę gazetek promocyjnych i katalogów, ale również promocje i rabaty na wybrane linie produktów. Gazetki promocyjne sklepów Makro pojawiają się co dwa tygodnie, a katalogi zazwyczaj raz w miesiącu. Cała dostępna oferta produktów jest ściśle dopasowana do potrzeb małych i większych przedsiębiorstw. Zakupy w Makro zamawiać można również poprzez stronę internetową sklepu, płacić kartą lub gotówką i korzystać z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij