Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Makro

GAZETKI – oferta obowiązuje od 2.02 do 15.02.2016 roku.

 

Screenshot at lut 02 11-05-31

PRZEGLĄDAJ GAZETKĘ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH

 

 

Screenshot at lut 02 11-08-06

PRZEGLĄDAJ OFERTĘ ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH

 

 

Screenshot at lut 02 11-10-18

PRZEGLĄDAJ OFERTĘ DLA HOTELI I GASTRONOMII

 

 

Screenshot at lut 02 11-11-33

PRZEGLĄDAJ OFERTĘ MAKRO PUNKTU

KATALOGI – oferta obowiązuje od 2.02 do 15.02.2016 roku.

 

Screenshot at lut 02 11-13-48

PRZEGLĄDAJ KATALOG WYPOSAŻENIE DLA BIUR

 

 

Screenshot at lut 02 11-16-31

PRZEGLĄDAJ KATALOG ŚWIAT PIĘKNA

 

 

Screenshot at lut 02 11-17-48

PRZEGLĄDAJ KATALOG KAWA I HERBATA

 

 

Screenshot at lut 02 11-15-20

PRZEGLĄDAJ KATALOG DYSTRYBUCJI DO SKLEPÓW

 

 

Sklepy Makro ( Cash & Carry) to niemiecka sieć hurtowni samoobsługowych obecnych na polskim rynku już od 1994 roku. Do dnia dzisiejszego sieć otworzyła już 30 hal w całej Polsce.

Oferta hurtowni jak i gazetek promocyjnych Makro skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców którzy potrzebują kompleksowego zaopatrzenia swoich przedsiębiorstw. Sklepy Makro są jedynymi, tak nowoczesnymi hurtowniami samoobsługowymi na terenie Polski. Na tle innych hipermarketów wyróżnia je przede wszystkim hurtowa sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych. Pod jednym dachem wielkiej hali klienci znajdą produkty świeże ( warzywa, owoce, mięso, wędliny, nabiał, ryby), długoterminowe ( napoje, wino, koncentraty, słodycze) i przemysłowe ( detergenty, artykuły jednorazowe, zabawki, odzież, AGD, meble). Gazetki promocyjne Makro są oczywiście przepełnione korzystnymi promocjami dla przedsiębiorców, ale również dla osób prywatnych. W jednym czasie sieć Makro wydaje kilka gazetek promocyjnych i katalogów obowiązujących w podobnych lub tych samych terminach. Każda gazetka i katalog zawiera konkretną ofertę promocyjną artykułów z danego działu, akcji sezonowej lub produktów branżowych. Sklepy Makro oferują nie tylko bardzo szeroką ofertę gazetek promocyjnych i katalogów, ale również promocje i rabaty na wybrane linie produktów. Gazetki promocyjne sklepów Makro pojawiają się co dwa tygodnie, a katalogi zazwyczaj raz w miesiącu. Cała dostępna oferta produktów jest ściśle dopasowana do potrzeb małych i większych przedsiębiorstw. Zakupy w Makro zamawiać można również poprzez stronę internetową sklepu, płacić kartą lub gotówką i korzystać z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij