Navigation Menu+

Ulepszony Lidlomix ponownie w ofercie Lidla!

Opublikowano: 2022-04-04, poniedziałek

Popularny Lidlomix, czyli kuchenny robot wielofunkcyjny, który jest tańszym odpowiednikiem Thermomiksa, ponownie pojawi się w ofercie Lidla. Jego najnowsza, odpicowana wersja w sklepach sieci dostępna będzie od 4 kwietnia. Cena hitowego urządzenia wynosi 2499 zł.

Nowy Lidlomix w gazetce promocyjnej Lidla

Z urządzeniem, które jest wręcz rozchwytywane przez klientów, możemy zapoznać się w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla. Najnowszy model Lidlomiksa – Monsieur Cuisine  Smart 11 – ma aż 11 różnych funkcji (gotowanie na parze, gotowanie, siekanie, ważenie, emulgowanie, zagniatanie, rozdrabnianie, mieszanie, smażenie, sous vide oraz wolne gotowanie), 10-stopniową regulację prędkością z dodatkowym trybem turbo, regulację temperatury od 37 do 130 stopni Celsjusza, a także 99-minutowy timer. Dodatkowo jest wyposażony w funkcję sterowania głosem w języku angielskim przy pomocy Asystenta Google. Każdy robot jest też wyposażony w szpatułkę ze zdejmowaną silikonową końcówką, pokrywkę z otworem do napełniania i dozowania, wkładkę z ostrzami oraz nasadkę do mieszania.

Poznaj nowy model Lidlomiksa!

Techniczne niuanse nowego Lidlomiksa możemy poznać, po zeskanowaniu specjalnego kodu QR umieszczonego w gazetce promocyjnej Lidla. Warto jednak podkreślić, że do urządzenia wpakowano więcej mocny niż do poprzednika. Moc miksowania dochodzi do 1000 W, a gotowania – do 1050 W. Inną nowością jest większy, 8-calowy ekran o bardzo wysokiej rozdzielczości. Ponadto nowy Lidlomix posiada:

  • zmieniony pojemnik do mieszania z widoczną miarką, który został wyposażony w nowy, ergonomiczny uchwyt umożliwiający trzymanie jedną ręką,
  • wkład do gotowania (koszyk),
  • nasadkę do gotowania na parze,
  • wkładkę do gotowania na parze,
  • pokrywkę.

Źródło: lidl.pl

Prawdziwym hitem jest też pomocnik online, czyli przewodnik kulinarny z ponad 600 przepisami i filmami wideo w stylu „gotowanie krok po kroku”. Przewodnik pozwala łatwo i szybko wyszukać oryginalne dania, a także posiada opcję tworzenia listy zakupów oraz planu posiłków z funkcją dostosowania porcji. A jeśli dla kogoś to wciąż mało, może dodatkowo kupić książki kucharskie, które są idealnym uzupełnieniem robota Monsieur Cuisine  Smart 11. W kolekcji dostępne są 4 tytuły (Low Carb, Przepisy all in one, Podarunki z kuchni, Potrawy wegetariańskie), a cena za jedną książkę wynosi 24,99 zł.

Nowy Lidlomix jest do kupienia wyłącznie w sklepach stacjonarnych Lidla. Oferta obowiązuje do 10 kwietnia lub wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator