Navigation Menu+

Tydzień w stylu prowansalskim w Lidlu!

Opublikowano: 2022-08-29, poniedziałek

W ramach cyklicznej akcji „Tak smakuje świat” Lidl tym razem zabiera swoich klientów prosto do malowniczej Prowansji. Czym wyróżnia się kuchnia z tego południowego regionu Francji? Odpowiedź znajdziecie w gazetce promocyjnej Lidla i sklepach stacjonarnych sieci!

Elegancja i wykwintność – tydzień prowansalski w Lidlu

Kuchnia prowansalska to wykwintne połączenie najbardziej znanych francuskich elementów z niepowtarzalnym lokalnym charakterem. Prowansja na całym świecie jest znana z pysznych i dorodnych warzyw, dojrzewających w pełnym słońcu owoców i aromatycznych ziół, których zapach wypełnia cały region. Kuchnia prowansalska jest tym samym urzekająca, a przy tym elegancka i wykwintna. Imponuje nie tylko smakiem i zapachem, ale również absolutnie wyjątkowym wyglądem.

Poznaj kuchnię prowansalską

Do najbardziej charakterystycznych produktów kuchni prowansalskiej możemy zaliczyć nie tylko warzywa, owoce i zioła, ale także sery, wędliny czy oliwę z oliwek. Wszystkie znajdziemy oczywiście w Lidlu, przy czym zdecydowana większość to pozycje marki własnej sieci – Provence Style Duc De Couer. Szczególną uwagę warto zwrócić na następujące artykuły:

  • filet z piersi kurczaka z ziołami prowansalskimi – 6,99 zł/150 g,
  • ser Siant Felician – 7,99 zł/180 g,
  • oliwa z oliwek z lawendą – 13,99 zł/250 ml,
  • ser kozi Bouchons de Chevre – 9,99 zł/90 g,
  • pulpeciki prowansalskie – 12,99 zł/300 g,
  • oliwki z ziołami – 8,99 zł/335 ml,
  • ciastka prowansalskie – 4,99 zł/100g.

Tydzień prowansalski potrwa do 3 września lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator