Navigation Menu+

Tydzień Regionalny wraca do Lidla

Opublikowano: 2023-03-09, czwartek

Lidl zaprasza na tydzień regionalny. Już od 9 marca w sklepach sieci dostępne będą najlepsze produkty z najciekawszych kulinarnie regionów Polski. Większość z nich to pozycje marki własnej sieci „Regionalne szlaki”.

Tydzień Regionalny w Lidlu

Kuchnia polska, czyli ta, którą znamy najlepiej, często jest przez nas niedoceniana. Potrawy i składniki, które ją tworzą, towarzyszą nam od lat, dlatego przeważnie uważamy je za pospolite i aż za dobrze znane. Tydzień Regionalny w Lidlu to okazja, by na nowo odkryć rodzimą sztukę kulinarną i wejść do jej fascynującego świata.

Z gazetki promocyjnej Lidla możemy dowiedzieć się, że w sklepach sieci w najbliższych dniach znajdziemy wiele produktów, które są najbardziej charakterystyczne dla kuchni polskiej. Na półki trafiły takie przysmaki, jak twaróg wędzony z Wielkopolski, pstrąg tęczowy z Pomorza wędzony na gorąco czy rolada ustrzycka w plastrach. Prawdziwym hitem mogą być najlepsze polskie wędliny: kiełbasa krucha z kija, szynka wiejska tradycyjnie wędzona, kiełbasa myśliwska, boczek góralskipolędwica sopocka. Ceny? Bardzo atrakcyjnie, tym bardziej że produkty marki „Regionalne szlaki” zostały przecenione aż o 20%!

Gotuj po polsku z Karolem Okrasą

Warto także dodać, że przewodnikiem Lidla po naszej rodzimej kuchni, jest Karol Okrasa, jeden z najbardziej cenionych polskich szefów kuchni. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej lidl.pl i w gazetce promocyjnej Lidla. Tydzień Regionalny potrwa do 11 marca lub do wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator