Navigation Menu+

Tak smakuje… USA! Tydzień amerykański w Lidlu

Opublikowano: 2023-05-08, poniedziałek

Do oferty Lidla ponownie zawitały najlepsze produkty prosto z USA. Tydzień amerykański to idealna okazja, aby od podszewki poznać tamtejszą kuchnię i przekonać się, że jest naprawdę smaczna. Więcej informacji i katalog dostępnych produktów znajdziecie w gazetce promocyjnej Lidla.

Kuchnia amerykańska – czy warto?

Kuchnia amerykańska bez wątpienia zalicza się do jednych z najpopularniejszych na świecie, a zarazem – do najszybszych. Dania takie, jak hot dogi, hamburgery czy amerykańska pizza można przygotowywać w prosty sposób i jednocześnie niemal w ekspresowym tempie. Oczywiście to często dobija się na ich jakości, ale dzięki Lidlowi, który oferuje amerykańskie produkty godne zaufania, nie musimy się tym przejmować. Zamiar tego możemy po prostu delektować się smakiem specjałów zza wielkiej wody.

Tydzień amerykański w Lidlu – czego spróbować?

W amerykańskiej ofercie Lidla znajdziemy przede wszystkim produkty marki własnej sieci, McEnnedy. Najciekawsze z dostępnych pozycji to bułki do hot dogów (5,99 zł/250 g), bułki do hamburgerów (5,49 zł/320 g), ogórki do hamburgerów (4,99 zł/720 ml), szarpana wieprzowina (19,99 zł/550 g) i prażona cebulka (4,99 zł/150 g). Warte uwagi są również pianki marshmallows waniliowe (7,99 zł/300 g), mąka na pizzę amerykańską (3,49 zł/1 kg), syrop klonowy (19,99 zł/250 ml), masło orzechowe (7,99 zł/454 g),  i lody w stylu amerykańskim (11,24 zł/500 g).

Wszystkie produkty w sklepach sieci będą dostępne od 8 maja do wyczerpania zapasów. Szczegóły dotyczące oferty znajdują się w gazetce promocyjnej Lidla.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator