Navigation Menu+

Tak smakuje świat – kulinarna podróż po Azji z Lidlem

Opublikowano: 2021-08-08, niedziela

W Lidlu wystartował kolejny tydzień tematyczny. Tym razem klienci sieci mogą poznać wszystkie oblicza kuchni azjatyckich, bardzo ciekawych i coraz popularniejszych. Ze szczegółami nowej oferty można zapoznać się w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Tydzień azjatycki w Lidlu, czyli sekrety kuchni z dalekiego wschodu

Smaki Azji to hasło, które wywołuje ogrom skojarzeń. Mieści się w nim zarówno japońskie sushi, kulinarne zwyczaje rodem z Chin, jak i tajska pikanteria. Kulinarna Azja wyróżnia się różnorodnością, bogactwem kolorów, smaków i aromatów, a także egzotycznymi dodatkami, które niewątpliwie dodają potrawom charakteru. Azjatycka oferta Lidla pozwoli tego wszystko posmakować.

Poznawanie azjatyckiej sztuki kulinarnej najlepiej zacząć od owoców morza, które niemal w każdym zakątku Azji stanowią jeden z najważniejszych składników. W gazetce promocyjnej Lidla znajdziemy między innymi zestaw owoców morza Trio (różne rodzaj, 34,99 zł/225 g), gotowane macki ośmiornicy (29,90/200 g) i krewetki białe blanszowane (12,49/250 g przy zakupie dwóch opakowań).

Innym bardzo ważnym składnikiem jest makaron, który w Azji stanowi podstawę wielu dań. W Lidlu możemy kupić m.in. makaron soba wytwarzany z mąki gryczanej (3,99 zł/300 g), pszenny makaron udon (3,99 zł/300 g), makaron ramen (4,99 zł/300 g), makaron mie o dużej zawartości białka (5,99 zł/250 g) oraz makaron ryżowy (3,69 zł/200 g). Każdy z rodzajów makaronu można wykorzystać na różne sposoby, tworząc typowo azjatyckie potrawy.

Coś dla siebie w znajdą także zwolennicy ryżu, przede wszystkim serwowanego w formie sushi. W gazetce promocyjnej Lidla trafimy chociażby na nori, czyli liście alg morskich (4,99 zł/6 szt.), imbir do sushi (5,99 zł/190 g), pastę wasabi (4,99 zł/43 g), sos sojowy (3,99 zł/150 ml) i specjalny ryż do sushi (3,49 zł/500 g), który został na stałe włączony do oferty Lidla.

Smoczy owoc, mango, kokos – tak smakuje świat!

Azjatyckie desery to kolejny festiwal różnorodności. Oryginalne produkty i połączenia smaków pozwolą przenieść się do zupełnie innego świata. Lody o smaku smoczego owocu, czyli pitaji, która jest owocem kaktusa (6,99 zł/8×50 g), pulpa z mango (12,99 zł/850 g), zielony jackfruit w puszce, czyli owoc chlebowca o wielu prozdrowotnych właściwościach (9,99 zł/565 g) czy mleko kokosowe (13,99 zł/1 l) – to wszystko znajdziemy w najnowszej ofercie Lidla. Z kolei w przygotowaniu wyjątkowych dań pomogą nam azjatyckie przepisy, które sieć umieściła w specjalnej gazetce promocyjnej.

Warto też dodać, że poza produktami spożywczymi, Lidl przygotował dla swoich klientów także gratkę w postaci kosmetyków. Azjatycka pielęgnacją jest powszechnie uznawana za najlepszą na świecie, dlatego po prostu trzeba zapoznać się z tą częścią oferty. Maseczki na tkaninie, maski żelowe czy produkty do oczyszczania skóry, tym tygodniu znajdziecie właśnie w Lidlu.

Akcja „Tak smakuje świat” potrwa od 9 sierpnia do wyczerpania zapasów.

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator