Navigation Menu+

Szkolna promocja Lidla – kup 3 produkty i odbierz 3 gratis

Opublikowano: 2022-08-26, piątek

Powrót dzieci i młodzieży do szkoły zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że czas najwyższy skompletować odpowiednią wyprawkę. Z pomocą w tej kwestii przychodzi Lidl, który przygotował specjalną promocją dla uczniów i ich rodziców.

Nowa promocja Lidla – poznaj szczegóły!

Jakie są najważniejsze założenia akcji promocyjnej, z którą możemy zapoznać się w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla (katalog non-food)? Przede wszystkim, kupując 3 produkty z kategorii artykuły szkolne, piśmiennicze i plecaki, kolejne 3 można otrzymać za darmo. Jednorazowo można kupić maksymalnie 24 pozycje, co oznacza, że za 12 najtańszych nie zapłacimy nawet złotówki. Warto jednak pamiętać, że promocja trwa tylko do 31 sierpnia lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów, a dostęp do wzorów i kolorów poszczególnych produktów może być ograniczony.

Powrót do szkoły – sprawdź gazetkę promocyjną Lidla

Klienci zainteresowani skorzystaniem z oferty przed ruszeniem na zakupy powinni zapoznać się ze specjalną gazetką promocyjną Lidla pt. „Powrót do szkoły”. To właśnie tam przestawione zostały wszystkie artykuły, które teraz objęte są nową akcją promocyjną. Gazetkę promocyjną można znaleźć w sklepach stacjonarnych Lidla, na stronie internetowej lidl.pl i w aplikacji mobilnej Lidl Plus.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator