Navigation Menu+

Stylowa porcelaną marki Lubiana w Lidlu 

Opublikowano: 2023-07-17, poniedziałek

Stylowa porcelana polskiej marki Lubiana ponownie jest dostępna w Lidlu. W ofercie sieci pojawiła się kolekcja Festa, która dodatkowo została objęta atrakcyjną promocją. Szczegóły znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Porcelana Lubiana – naturalnie doskonała forma

Lubiana to ceniona na całym świecie polska marka oferująca wyroby z porcelany. Wszystkie kolekcje są połączeniem wieloletniej tradycji, najnowszych technologii i nowoczesnego designu, a ich jakość została wielokrotnie potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami. Dostępna w Lidlu kolekcja Festa to unikatowa seria naczyń o niespotykanych reliefach, utrzymana w niebiesko-różowej kolorystyce. Naczynia mogą być używane w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zmywarce, a w ofercie dostępne są następujące pozycje w cenie 19,99 zł za sztukę:

  • talerz obiadowy (średnica: 270 mm),
  • talerz głęboki (średnica: 225 mm),
  • talerzyk (średnica: 210 mm),
  • kubek (pojemność: 400 ml).

Promocja na naczynia Lubiana w Lidlu

Dodaniu do oferty Lidla naczyń marki Lubiana towarzyszy specjalna promocja. W jej ramach, kupując dwa dowolne produkty z kolekcji Festa, za każdy z nich zapłacimy 50% mniej. Promocja obowiązuje wyłącznie do 19 lipca. Więcej informacji znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator