Navigation Menu+

Nowa promocja Lidla – sieć rozdaje zdrapki i nagrody!

Opublikowano: 2023-02-06, poniedziałek

Lidl przygotował promocję, która ma wszystko, by podbić serca klientów. Już od 6 lutego w aplikacji Lidl Plus można odbierać specjalne zdrapki, pod którymi chowają się atrakcyjne nagrody – rabaty na kolejne zakupy i wiele innych. Szczegółowe zasady akcji znajdziecie poniżej oraz w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Zdrapki w Lidlu

Nowa promocja Lidla jest skierowana do użytkowników aplikacji mobilnej Lidl Plus. Odbijając ją przy kasie, można otrzymać specjalne zdrapkami, a wysokość rabatu jest zależna od kwoty, którą zapłaci się za zakupy. Innymi słowy – im więcej zapłacimy, tym większą zniżkę możemy znaleźć pod zdrapkami, które są podzielone na trzy kategorie:

  1. zdrapka srebrna – zakupy do 50 zł,
  2. zdrapka złota – zakupy od 50,01 zł do 100 zł,
  3. zdrapka diamentowa – zakupy od 100,01 zł w górę.

Warto pamiętać, że z promocji wyłączone są produkty takie jak: alkohol, wyroby tytoniowe, preparaty do początkowego żywienia niemowląt i produkty lecznicze dostępne w sklepach Lidl. Zatem przy przyznawaniu zdrapek ich wartość zostanie odliczona od całkowitego rachunku naszych zakupów.

Zdrapka Plus w aplikacji Lidl Plus

Rabaty to jednak tylko część promocyjnej oferty Lidla. Oprócz nich po każdych zakupach w aplikacje mobilnej Lidla można znaleźć Zdrapkę Plus, czyli dodatkową nagrodę, która ułatwi oszczędzanie. Warto pamiętać, że z każdego kuponu ukrytego pod zdrapką można skorzystać tylko raz. Natomiast każda zdrapka ważna jest przed trzy dni od daty zrobienia zakupów – to czas, który klient otrzymuje na zdrapanie zdrapki i wykorzystanie ukrytej pod nią nagrody – po tym czasie niewykorzystana zdrapka jak i nagroda przepadają.

Najnowsza promocja Lidla potrwa do 25 lutego. Więcej informacji na jej temat można znaleźć w gazetce promocyjnej Lidla i na stronie internetowej lidl.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator