Navigation Menu+

LIDL PLUS – nowa aplikacja zakupowa Lidla

Opublikowano: 2019-04-01, poniedziałek

W odpowiedzi na oczekiwania klientów 1.04.2019 roku ruszyła aplikacja zakupowa Lidl Plus czyli mobilny program zniżkowy dla klientów sklepów Lidl. Jak dołączyć do programu, jak działa aplikacja oraz jak z niej korzystać dowiecie się poniżej.

Jak działa Lidl Plus?

Lidl Plus to mobilna aplikacja zakupowa dająca mnóstwo rabatów oraz okazji cenowych na wybrane artykuły. Dostępna jest zarówno na urządzenia mobilne z systemem Android oraz IOS. Dzięki niej klienci sklepu będą na bieżąco ze wszystkimi ofertami promocyjnymi.


Poniżej w pięciu krokach opisaliśmy jak w łatwy sposób dołączyć do programu Lidl Plus:

  1. Pobierz aplikację Lidl Plus.
  2. Wybierz swój ulubiony sklep Lidl.
  3. Utwórz swoje konto w aplikacji (podaj swoje dane m.in. e-mail, numer telefonu).
  4. Wpisz kod weryfikacyjnych przesłany smsem.
  5. Zaakceptuj zgody (m.in. na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną).

By cieszyć się rabatami i oszczędzać na zakupach wystarczy zainstalować aplikację Lidl Plus na swoim smartfonie. Rejestrując się w aplikacji uzyskamy dostęp do cotygodniowych kuponów zniżkowych, które aktywujemy robiąc zakupy. Warto pamiętać, że kupony zniżkowe możemy wykorzystać tylko raz. By otrzymywać dodatkowe zniżki musimy podczas zakupów skanować wirtualną kartę zakupową Lidl Plus, którą znajdziemy w swojej aplikacji. Kartę skanujemy samodzielnie za pomocą urządzeń znajdujących się przy każdej sklepowej kasie lub prosimy o to kasjera, który ręcznie wpisze numer naszej karty. To wszystko! Jak widać kilka prostych czynności wystarczy by oszczędzać na codziennych zakupach w sklepach Lidl.

Korzyści z aplikacji

W aplikacji Lidl Plus poza kuponami rabatowymi i wirtualną kartą zakupową znajdziemy również inne, ciekawe funkcjonalności. Przede wszystkim aplikacja daje nam dostęp do wszystkich gazetek promocyjnych obowiązujących w danym tygodniu oraz do informacjo o sklepach Lidl w okolicy. Ponadto robiąc zakupy i skanując wirtualną kartę zakupową otrzymujemy gwarancję możliwości zwrotu artykułów przemysłowych do 30 dni. Interesującą funkcjonalnością jest również podgląd paragonów zakupowych. Warto także wspomnieć o tym , że dodatkowo za każde zakupy z aplikacją otrzymujemy ekstra zdrapkę zawierającą super nagrody.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator