Navigation Menu+

Klasa i styl na stole. Porcelana Lubiana w Lidlu

Opublikowano: 2021-11-21, niedziela

W najnowszej gazetce promocyjnej Lidla pojawiła się niezwykle ciekawa pozycja – porcelana renomowanej polskiej firmy Lubiana. Jeśli marzycie o efektownej i przykuwającej wzrok zastawie stołowej, to nie możecie przegapić tej oferty!

Lubiana, czyli tradycja polskiej porcelany w Lidlu

Firma Lubiana istnieje od 1969 roku. Specjalizuje się w produkcji białej, twardej porcelany o wysokich parametrach jakościowych, która dużą popularnością cieszy się w Polsce i na 40 rynkach zagranicznych. Produkty marki Lubiana powstają w oparciu o najnowsze technologie z zachowaniem wszystkich norm i standardów sanitarnych. Dzięki temu firma oferuje porcelanę najwyższej jakości w różnych kształtach, wzorach i kolorach, która jednocześnie jest ręcznie malowana i przystosowana do mycia w zmywarce oraz podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Porcelana Lubiana w gazetce promocyjnej Lidla

W nowej ofercie Lidla porcelana Lubiana dostępna będzie w trzech oryginalnych kolorach szkliwa: szarym, morskim i szmaragdowym. Poszczególne części zestawów będą sprzedawane oddzielnie w następujących cenach:

  • talerz płaski (średnica 22 cm) – 19,99 zł,
  • talerz głęboki (średnica 21 cm) – 19,99 zł,
  • talerz płaski (średnica 27 cm) – 29,99 zł,
  • kubek (400 ml) – 17,99 zł,
  • miska (średnica 16 cm) – 17,99 zł.

Oferta startuje już 22 listopada i potrwa do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów można znaleźć w gazetce promocyjnej Lidla i na lidl.pl.

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator