Navigation Menu+

Justyna Kowalczyk poleca softshelle marki Crivit

Opublikowano: 2020-08-31, poniedziałek

Kurtki typu softshell marki Crivit wracają do oferty Lidla. W najnowszej ofercie sieci znalazły się warianty męskie, damskie, dziecięce i młodzieżowe, a nową linię reklamuje Justyna Kowlczyk, wielokrotna triumfatorka Pucharu Świata i mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich.

Softshelle w Lidlu – jaka cena?

Shoftshelle Crivit, które niezmiennie cieszą się wielką popularnością, wyróżnia wiatroszczelny, wodoodporny i oddychający materiał BINOIC-FINISH® ECO, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu kurtki doskonale sprawdzają się zarówno w miejskim klimacie, jak i na górskich szlakach. Ważnym aspektem jest też atrakcyjna cena, która wynosi:

  • płaszcz damski ( rozmiary XS-L, 3 wzory) – 59,90 zł,
  • kurtka damska (rozmiary S-L, 6 wzorów) – 55 zł,
  • kurtka męska (rozmiary M-XL, 6 wzorów) – 55 zł,
  • kurtka młodzieżowa (rozmiary 122 164 cm, 9 wzorów) – 45 zł,
  • kurtka dziecięca (rozmiary 86-116 cm, 4 wzory) – 39,90 zł.

Wszystkie softshelle posiadają zakończenie rękawów z regulacją szerokości lub otworem na kciuk, kieszenie na zamek błyskawiczny, przedłużony tył i kaptur z gumką. Dodatkowo wybrane modele zostały wyposażone w regulację szerokości u dołu. Softshelle Crivit będą dostępne od 31.08. (tj. poniedziałek) aż do wyczerpania zapasów.

Nie tylko Softshelle w ofercie Lidla

Oprócz kurtek typu softshell polecanych przez Justynę Kowalczyk w nowej ofercie Lidla znalazły się też akcesoria przydatne o charakterze miejskim i turystycznym. Uwagę warto zwrócić na plecaki trekingowe marki Crivit wyposażone w elementy odblaskowe i pokrowiec przeciwdeszczowy (cena: 64,99 zł) oraz na bandany o wszechstronnym zastosowaniu. Klienci mają do wybory dwa rodzaje bandan w cenie 17,99 zł lub 14,99 zł, które – podobnie jak softshelle – będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator