Navigation Menu+

Foods by Ann w Lidlu!

Opublikowano: 2018-01-01, poniedziałek

Jak wejść zdrowo w Nowy Rok? Najlepiej z produktami z ekskluzywnej linii Anny Lewandowskiej! Już od 2 stycznia 2018 roku w promocyjnej ofercie Lidla znajdziemy najlepsze przekąski z serii Foods by Ann. Pożywne, smaczne i zdrowe, czyli właśnie takie, jakie powinny być idealne przekąski.

Foods by Ann w ramach tygodnia BIO

Sygnowane nazwiskiem Lewandowskiej odżywcze produkty pojawią się w sklepach w Lidl w ramach tradycyjnego już tygodnia BIO. Obecność przekąsek Foods by Ann w promocyjnej ofercie Lidla ma na celu nakłonić Polaków do przerzucenia się na zdrowy styl życia. Ważnym aspektem jest też zwrócenie uwagi na prawidłową dietę oraz pokazanie, że wcale nie wiąże się to z wyrzeczeniami. Przekąski Lewandowskiej, które znajdziemy w Lidlu, pokazują, że „jeść zdrowo” może oznaczać też „jeść smacznie”, jeśli tylko sięgniemy po odpowiednie produkty.

Zdrowe chipsy i batony mocy

Które przekąski z serii Foods by Ann znajdziemy w gazetce promocyjnej Lidla? W oczy rzucają się przede wszystkim bardzo popularne batony mocny (3,49 zł/szt.) i zdrowe chipsy z batatów lub topinamburu (4,49 zł/opak.) lub ziemniaków (3,99 zł/opak.). Ponadto w ofercie znajdzie się też musli (3,99 zło) oraz smoothie lub shake (3,99 zł). Nie zwlekaj więc ani chwili rozpocznij zdrowo Nowy Rok z porządną dawką ruchu i przekąskami Foods by Ann!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator