Navigation Menu+

Foods by Ann ponownie w Lidlu!

Opublikowano: 2018-06-28, czwartek

Już w czwartek 28.06.2018 roku w sklepach Lidl ponownie pojawią się zdrowe przekąski tworzone prze Annę Lewandowską. Tym razem klienci z szerokiego asortymentu Foods by Ann będą mogli spróbować nie tylko batoników. Warto spieszyć się z zakupami ponieważ ilość produktów jest ograniczona.

Z szerokiej oferty zdrowych przekąsek Foods by Ann w Lidlu pojawią się batony energetyczne (35 g) w wielu smakach, małe opakowania musli (50g) oraz różne rodzaje gotowych mieszanek smoothie i shake. Niestety zabraknie zdrowych chipsów, które pojawiły się w ramach poprzedniej promocji. Ceny produktów będę trochę niższe niż te oferowane przez sklep internetowy trenerki. Batonik kosztować będzie 3,49 zł za sztukę. Z kolei za musli, smoothie i shake zapłacimy 3,99 zł za opakowanie.

Atrakcyjna cena i szeroka dostępność jaką gwarantują sklepy Lidl to dobry moment na degustacje słynnych przekąsek tworzonych bez żadnych dodatków i polepszaczy smaku oraz w stu procentach z naturalnych składników. Co więcej żaden z produktów nie zawiera glutenu czy laktozy co oznacza, że skusić się mogą na nie tylko sportowcy czy ludzie aktywni fizycznie ale również osoby z nietolerancją owych składników.

Całą ofertę promocyjną przekąsek Foods by Ann znajdziecie w najnowszej, żółtej gazetce promocyjnej. Nie zapomnijcie, że oferta obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów.

Dla wielbicieli produktów Ani Lewandowskiej czy po prostu osób zwracających szczególną uwagę na zdrowy skład żywności, mamy dobrą wiadomość, na codzień zdrowe przekąski i produkty Foods by Ann stacjonarnie znajdziecie w sklepach Żabka oraz Piotr i Paweł.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator