Navigation Menu+

Carrefour oddaje kasę wydaną na zakupy

Opublikowano: 2023-04-13, czwartek

Carrefour kontynuuje „Akcję Antyinflacja”. Tym razem sieć przygotowała promocję, w ramach której odda klientom 100% kasy wydanej na zakupy. Jakie warunki trzeba spełnić, aby z niej skorzystać? Podpowiadamy!

100% zwrot kasy w Carrefourze

Promocja, przygotowana przez Carrefour, jest skierowana do klientów korzystających z aplikacji mobilnej sieci „Mój Carrefour”. To właśnie tam, w formie e-bonów, sieć odda 100% kasy wydanej na zakup specjalnych produktów. Objęte promocją pozycje można znaleźć na sklepowych półkach po specjalnych, niebieskich naklejkach z napisem „100% zwrot kasy”. Kwota dostępna w e-bonach będzie identyczna, jak ta, którą klienci wydadzą na promocyjne produkty.

Ile kasy odda Carrefour?

Korzystając z promocji Carrefoura, można uzyskać zwrot nawet do 2000 zł (po odliczeniu wszystkich przysługujących rabatów), który będzie przyznany w trzech kuponach. Promocja trwa do 14 do 22 kwietnia lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Wszystkie szczegóły dotyczące nowej akcji Carrefoura można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej carrefour.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator