Navigation Menu+

Bonusowe wtorki w Lidlu – kupuj więcej i taniej!

Opublikowano: 2023-05-15, poniedziałek

Lidlowy Program Oszczędnościowy rozrasta się o kolejną ciekawą promocję – Bonusowe Wtorki. Szczegóły można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Wtorkowa promocja w Lidlu

Lidl od kilku miesięcy mocno promuje akcję Lidlowy Program Oszczędnościowy, który jest prokilencką odpowiedzią sieci na problemy ze skaczącą inflacją. Nowe promocje, funkcjonujące w ramach programu, pojawiają się regularnie i pozwalają sporo zaoszczędzić na codziennych zakupach. Nie inaczej jest oczywiście z Bonusowymi Wtorkami, które startują już 16 maja.

Jak oszczędzać w Lidlu?

Najnowsza promocja Lidla skierowana jest do użytkowników aplikacji mobilnej Lidl Plus i obowiązywać będzie tylko we wtorki. Aby z niej skorzystać, w wybranym sklepie sieci należy zrobić zakupy za minimum 29 zł i odbić przy kasie aplikację. Po spełnieniu tych warunków na indywidualnym koncie w aplikacji Lidl Plus pojawi się specjalny kupon promocyjny, który można wykorzystać w ten sam lub w następny dzień (aktualnie: 16 i 17 maja). Najbliższa promocja to możliwość kupienia cukru marki Kuchnia Lidla lub Polski Cukier w wariancie 2+2 gratis.

Więcej informacji na o Lidlowym Programie Oszczędnościowym można znaleźć na stronie internetowej lidl.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator