Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Tesco

Informator

Firma Tesco wywodzi się z Wielkiej Brytanii, gdzie swoją działalność rozpoczęła już w 1929 roku. Dzisiaj posiada już ponad 2000 sklepów i jest największą brytyjską siecią hipermarketów, która swoje filie ma również w wielu miastach Polski.

Markety Tesco oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, świeżej żywności, sprzętu elektronicznego, artykułów przemysłowych i odzieży. Sieć proponuje także bardzo dobrą ofertę promocyjną. Gazetki promocyjne pojawiają się systematycznie raz w tygodniu i obowiązują przez najbliższe siedem dni od pojawienia się oferty. W swoich gazetkach promocyjnych sklepy Tesco zazwyczaj proponują swoim klientom szeroką gamę produktów spożywczych i artykułów przemysłowych w promocyjnych cenach. Często pojawiają się także duże katalogi promocyjne, a promocje w nich zawarte obowiązują przez dłuższy czas lub do wyczerpania zapasów. Ich asortyment powiązany jest ze sobą tematycznie bądź dopasowane do konkretnego wydarzenia, święta czy okazji.

Poza gazetkami promocyjnymi dyskont wydaje swój własny Tesco Magazyn, w którym oferuje ciekawe porady, stylizacje (wykorzystujące produkty marki F&F) czy porusza aktualne problemy życia codziennego, przy okazji proponując wiele produktów w atrakcyjnych cenach.

Dodatkowo firma Tesco stworzyła dla swoich klientów korzystny program lojalnościowy o nazwie CLUBCARD. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne i do niczego nas nie zobowiązuje, a zbierając w określony sposób punkty w zamian otrzymujemy gazetki promocyjne z bonami zniżkowymi na różne artykuły. W ostatnim czasie sieć wprowadziła w sowich sklepach kolejną wielką promocje o nazwie CIACH!, w ramach której obniża ceny wielu artykułów na dobre.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij