Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Tesco

Informator

Tesco to brytyjska sieć hipermarketów i supermarketów działająca w wielu krajach Azji i Europy. Początkowo w asortymencie znajdowały się tylko produkty spożywcze, ale z czasem oferta została rozszerzona m.in. o odzież, sprzęt RTV i AGD oraz kosmetyki. Obecnie w Polsce sieć posiada ponad 400 sklepów na terenie całego kraju.

Misja i wartości

Podstawową misja Tesco jest coraz lepsze dbanie o klientów każdego dnia. Sieć chce pomagać każdemu cieszyć się z lepszej jakości życia, które dzięki ofercie Tesco staje się przyjemniejsze i łatwiejsze. Klientom oferuje się to, czego oczekują w pierwszej kolejności, czyli świetne, łatwo dostępne produkty w najlepszej cenie i mnóstwo promocji. Swoje priorytetowe wartości sieć z powodzeniem realizuje od ponad 10 lat, a jej błyskawiczny rozwój pokazuje, że robi to skutecznie.

Gazetka Tesco

Markety Tesco oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, świeżej żywności, sprzętu elektronicznego, artykułów przemysłowych i odzieży. Sieć proponuje także bardzo korzystną ofertę promocyjną. Gazetka promocyjna Tesco pojawia się systematycznie raz w tygodniu i obowiązują przez siedem dni. W ofercie promocyjnej sklepy proponują swoim klientom szeroką gamę produktów spożywczych i artykułów przemysłowych znanych marek w obniżonych cenach. Warto zwracać uwagę na promocje oznaczone jako „hit miesiąca” czyli wybrane produkty dostępne w obniżonej cenie przez cały miesiąc. Gazetka promocyjna Tesco zawiera także oferty promocyjne dla posiadaczy karty ClubCard oraz informacje o konkurach czy akcjach specjalnych. Sieć Tesco często publikuje także duże katalogi promocyjne. Promocje w nich zawarte obowiązują przez dłuższy czas lub do wyczerpania zapasów. Ich asortyment powiązany jest ze sobą tematycznie bądź dopasowany do konkretnego wydarzenia, święta czy okazji. Poza gazetką i katalogami promocyjnymi w sklepach znajdziemy „Magazyn Tesco” oraz magazyn dla młodych rodziców „Tesco loves baby”. Obie gazety prezentują ciekawe artykuły, porady oraz inspiracje.

Marki własne

Jako duża sieć, Tesco promuje również marki własne, których gama jest bardzo szeroka. Znajdziemy wśród nich artykuły spożywcze, napoje, chemię gospodarczą i kosmetyki, zabawki czy produkty na grilla. Marki własne Tesco to nie tylko najlepsza cena, ale też najwyższa jakość i gwarancja satysfakcji. Nie można zapomnieć także o prężnie rozwijającej się marce odzieżowej F&F, której stoiska znajdziemy w większych sklepach Tesco. F&F oferuje świetnej jakości odzież i dodatki dla kobiet mężczyzn oraz dzieci. Z powodzeniam nadąża za obecnymi trendami oferując swoje produkty w konkurencyjnych cenach w stosunku do największych odzieżowych sieciówek.

Usługi i promocje

Brytyjska sieć nie ogranicza się do samego handlu. Sklepy Tesco świadczą także usługi z zakresu fotografii oraz ubezpieczeń i finansów (Tesco finanse). Przy największych marketach funkcjonują stacje benzynowe firmowane przez logo sieci. Sieć regularnie wypuszcza swoją gazetkę promocyjną oraz magazyn, w którym można znaleźć ciekawe informacje, porady i inspiracje. Tesco posiada też aplikację mobilną, w której poza gazetkami promocyjnymi, można znaleźć dodatkowe kupony i rabaty. Gratką dla klientów jest również program lojalnościowy ClubCard. Uczestnictwo w nim wiąże się z dodatkowymi promocjami i benefitami.

Wygodne e-zakupy

Tesco, jako jedna z niewielu działających w Polsce sieci sklepów, proponuje swoim klientom opcję e-zakupów. Aby z niej skorzystać, wystarczy założyć konto za pośrednictwem strony internetowej www.tesco.pl. Zakupy można odebrać osobiście w specjalnie wyznaczonym do tego punkcie zlokalizowanym na terenie wybranego sklepu lub wybrać opcję dostawy pod same drzwi. Co więcej, po dokonaniu rejestracji otrzymamy bon zniżkowy na pierwsze e-zakupy.

Strona dla klientów

Wyjątkowo przyjazna dla klientów jest również sama strona internetowa Tesco. Można znaleźć na niej aktualnie gazetki  i katalogi promocyjne, bloga z poradami i inspiracjami, a także przepisy na najsmaczniejsze potrawy, desery i napoje okolicznościowe lub odpowiednie na konkretną porę roku. Sieć posiada także własny newsletter, dzięki czemu najnowsza gazetka promocyjna Tesco oraz informacje o wyprzedażach z wyprzedzeniem trafiają na skrzynkę mailową wszystkich subskrybentów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij