Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Saturn

Informator

Saturn to niemiecka sieć marketów oferująca artykuły AGD i RTV, sprzęt komputerowy, oprogramowanie, konsole do gier oraz muzykę, filmy, telefony komórkowe i sprzęt oraz akcesoria fotograficzne. Obecnie na terenie Polski działa ponad 20 sklepów Saturn. Ponadto sieć obecna jest także w 4 innych europejskich krajach

Gazetka promocyjna Saturn – najbogatszy asortyment

Pierwszy w Polsce sklep Saturn otwarto w Warszawie w 2004 roku. Sieć może pochwalić się bardzo bogatym katalogiem produktów, który sama reklamuje jako najpełniejszy na rynku. Znajdziemy w nim markowy asortyment z kategorii elektroniki użytkowej, komputerów, sprzętu telekomunikacyjnego i fotograficznego oraz elektroniki użytkowej. Ponadto w bardzo bogatej ofercie znajdują się też płyty z muzyką i filmami, gry komputerowe oraz gry na konsole Play Station oraz Xbox. W sklepach znajdziemy także książki – zarówno bestsellery, jak i nowości wydawnicze. Sieć regularnie wydaje własną gazetkę promocyjną dostępną w wersji papierowej oraz online. Gazetka promocyjna Saturn bogata jest w najlepszej jakości sprzęt w promocyjnych cenach oraz oferuje ciekawe zniżki i zakupy na raty wszystkich dostępnych sprzętów. Warto na bieżąco śledzić promocje i korzystać najbardziej atrakcyjnych ofert.

Więcej za mniej

Saturn posiada także szeroki asortyment produktów własnych marek, które sieć reklamuje hasłem „więcej za mniej”. Produkty z tej gamy cechuje przede wszystkim nowoczesny design, a ich cena jest znacznie niższa w porównaniu z rynkowymi odpowiednikami najpopularniejszych producentów. Jedocześnie wypuszczane przez sieć produkty są gwarantem wysokiej jakości technologicznej. Informacje o nich pojawiają się w gazetce promocyjnej Saturn.

Wygodna lokalizacja

Bez wątpienia dużym plusem sklepów sieci Saturn jest ich lokalizacja. Markety otwierane są w największych centrach handlowych, dzięki czemu stają się otwarte na klientów. Sieć gwarantuje również bogaty pakiet okołosprzedażowy. Zaliczymy do niego dostawę i instalację zakupionego sprzętu, przedłużoną gwarancję, serwis naprawczy oraz możliwość rezerwacji produktów przez Internet. W marketach działa też specjalna Strefa Usług, w której można uzyskać poradę przy zakupie pakietu telewizji cyfrowej, telefonii komórkowej oraz dostępu do Internetu. Od 2013 roku w wybranych miastach otwierane są specjalistyczne punkty Saturn Connect, w których znaleźć można przede wszystkim urządzenia przenośnie – laptopy, smartfony, kamery czy pulsomierze.

Łatwiej przez Internet

Saturn może pochwalić się także bardzo rozbudowaną stroną internetową, na której klienci odkrywają dla siebie nowe możliwości. Poza możliwością rezerwacji produktów z poziomu strony można przejrzeć gazetkę promocyjną sieci, zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi usługami, zrobić zakupy w outlecie czy uzyskać informację o interesującym produkcie lub zapoznać się z jego recenzją na specjalistycznym blogu. Sieć Saturn jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych takich, jak Facebook i Instagram, dzięki czemu klienci mogą być na bieżąco z najnowszymi ofertami, rabatami i gazetkami promocyjnymi.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij