Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Saturn

Informator

Sieć sklepów Saturn należy do tego samego koncernu co Media Markt czy Real. Jest bardzo popularna i rozpoznawalna na terenie całej Polski.

Cała strategia marki jak również jej gazetki promocyjne wyróżniają się soczystym, pomarańczowym kolorem połączonym z czystym błękitem. W gazetkach promocyjnych sieci znajdziemy tysiące artykułów świetnej jakości, wyprodukowanych w najnowszych technologiach. Asortyment oferowanych produktów jest podobny do tego, co proponują markety sieci Media Markt. W sklepach i gazetkach promocyjnych znajdziemy telewizory, projektory, kina domowe, monitory, konsole, laptopy, netbooki, tablety, urządzenia wielofunkcyjne i sieciowe, drukarki, oprogramowanie, aparaty cyfrowe, obiektywy, sprzęt AGD czy telefony komórkowe. Dosyć dobrze wyposażone są także działy proponujące filmy, muzykę i książki. Gazetki promocyjne sklepu przepełnione są bardzo atrakcyjnymi cenowo promocjami, najlepszego sprzętu AGD i RTV dostępnego na polskim rynku. Parametry artykułów promocyjnych są bardzo dobrze opisane i w widoczny sposób wyszczególnione. Najkorzystniejsze promocje są wyróżnione poprzez kolorowe, ceny. Sklep firmuje się także świetnymi akcjami promocyjnymi oraz ratami wynoszącymi 0%. Jedynym mankamentem super wyprzedaży jest krótki czas ich trwania, są to zazwyczaj weekendy lub wybrane dwa dni w tygodniu. Poza asortymentem RTV i AGD sieć oferuje swoim klientom sprzedaż biletów na najlepsze koncerty, usługi fotograficzne, dostawę do klienta, odbiór starego sprzętu, oraz zakupy internetowe z dostawą artykułów do domu lub z odbiorem w wybranym markecie Saturn.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij