Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Piotr i Paweł

Informator

Piotr i Paweł to polska sieć supermarketów, która na rynku działa od prawie 28 lat. Obecnie posiada prawie 150 placówek i cały czas otwiera nowe na terenie całego kraju. Jako jedna z nielicznych sieci prowadzi także sprzedaż internetową.

Piotr i Paweł dba o szczegóły

Sieć supermarketów Piotr i Paweł swoją działalność na polskim rynku rozpoczęła 23 lata temu. Od tamtej pory nieprzerwanie dba o jak najwyższe zadowolenie swoich klientów z wysokiej jakości zarówno obsługi, jak i oferowanych produktów. Filozofia sieci Piotr i Paweł od początku polegała na stworzeniu takich sklepów, w jakich ludzie po prostu chcieliby kupować. Motywem przewodnim stała się drobiazgowa dbałość o szczegóły i każdy element otwieranych marketów. Podejście zakładające, że najważniejszy jest zawsze klient pozwoliło zbudować solidną markę, cieszącą się powszechnym uznaniem w całej Polsce. Swoje odzwierciedlenie znalazło to w licznych nagrodach i wyróżnieniach otrzymanych przez sieć Piotr i Paweł.

„Spiżarnia smaków”

W ofercie sklepów Piotr i Paweł znajdują się produkty renomowanych firm, które zawsze gwarantują najwyższą jakość Asortyment sieci obejmuje towary spożywcze, chemię gospodarczą oraz przybory użytku codziennego, kuchenne i łazienkowe. Sieć posiada także markę własną. Produkty z logo Piotr i Paweł wyróżnia nie tylko atrakcyjna cena, ale też wysoka jakość, dzięki czemu cieszą się one dużą popularnością i uznaniem klientów. Poza standardowymi produktami spożywczymi marka własna sieci  pod nawą „Spiżarnia Smaków” oferuje między innymi artykuły bio oraz produkty plus dla osób trzymających specjalną dietę i dbających o zdrowe odżywianie.

Gazetka promocyjna Piotr i Paweł

Na oferowany w sklepach asortyment składa się ponad 15.000 tysięcy świetnej jakości produktów. Klienci znajdą wśród nich między innymi bogatą ofertę świeżych warzyw i owoców, pieczywa, nabiału, mięsa i wędlin, różnego rodzaju napojów, ale także smacznych przetworów, mrożonek i słodyczy. Ten szeroki wybór produktów spożywczych uzupełniają artykuły przemysłowe, w tym chemia gospodarcza i sprzęt AGD oraz szeroka gama alkoholi. Gazetka promocyjna Piotr i Paweł to zawsze najnowsze promocje oraz ciekawe przepisy i kuchenne inspiracje. Sieć prowadzi również stałe akcje rabatowe. W sklepach Piotr i Paweł codzienna zniżka w wysokości 5% przysługuje seniorom, w poniedziałki o 10% przecenione są produkty z logotypem marki własnej, a we wtorki taki sam rabat można otrzymać na artykuły dziecięce. Dodatkowo sieć prowadzi też akcję studenckie czwartki, gdy 10% zniżka przysługuje studentom do 26 roku życia.

Porady, przepisy i zakupy online 

Dużym zainteresowaniem klientów sklepów Piotr i Paweł cieszą się różnego rodzaju akcje kulinarne prezentowane przez Atelier Piotra i Pawła. Składają się na nie między innymi proste i pyszne przepisy znanych blogerów kulinarnych, które znaleźć można na stronie internetowej www.atelier.piotripawel.pl. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów firma prowadzi z powodzeniem e-market, w którym klienci bezproblemowo zrobią tanie zakupy z dostawą pod drzwi swojego domu.

Rabaty za karty

Sieć Piotr i Paweł honoruje także kartę dużej rodziny oraz posiada program lojalnościowy Po2jamy Rabaty. Klienci mogą też wyrobić sobie specjalną kartę rabatową, dzięki której za swoje zakupy zapłacą jeszcze mniej.

Bądź na bieżąco

Klientom szerokie możliwości daje także strona internetowa sieci Piotr i Paweł. Możemy tam zapisać się do newslettera, dzięki któremu będzie na bieżąco otrzymywać gazetki promocyjne i informacje o bieżących konkurach, sprawdzić związane z siecią aktualności czy przejrzeć najciekawsze przepisy. W zakładce Strefa Relaksu znajdziemy wiele przydatnych porad oraz artykułów o tematyce lifestyle’owej, które z pewnością umilą nam czas przy porannej kawie. Sieć jest także aktywa w takich mediach społecznościowych jak Snapchat, YouTube, Twitter, Instagram i Facebook, dzięki czemu na co dzień jest jeszcze bliżej swoich klientów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij