Navigation Menu+

Tak smakuje… Polska! Tydzień regionalny w Lidlu

Opublikowano: 2022-11-07, poniedziałek

Polska kuchnia wciąż ma przed tobą wiele tajemnic? Teraz możesz je odkryć, bo w Lidlu właśnie wystartował tydzień regionalny. W sklepach sieci znajdziesz najlepsze produkty ze wszystkich zakątków naszego kraju, a w pasjonującą podróż zabierze cię Karol Okrasa.

Tydzień regionalny w gazetce promocyjnej Lidla

Wszystkie szczegóły dotyczące nowej oferty są dostępne w gazetce promocyjnej Lidla. Co ważne, tydzień regionalny tworzą przede wszystkim produkty marki własnej sieci – Regionalne Szlaki, w dużej mierze pochodzące od lokalnych dostawców. Na które warto zwrócić szczególną uwagę? Bez wątpienia na klasyczne polskie sery: roladę ustrzycką w plastrach (6,39 zł/250 g), twaróg wędzony z Wielkopolski (4,79 zł/275 g), ser sałatkowy z Bukowca (3,59 zł/160 g) i twaróg półtłusty typu krajanka (4,45 zł/400 g). Równie ciekawie prezentują się wędliny, w tym kiełbasa polska surowa (11,99 zł/420 g), necówka (1,99 zł/100 g), kiełbasa krucha z kija (2,79 zł/100 g) oraz kiełbasa krakowska w plastrach (3,99 zł/100 g).

Tydzień regionalny w Lidlu to także bogata paleta najlepszych mięs. W sklepach stacjonarnych sieci kupisz chociażby udka z polskich gęsi (55,99 zł/100 g), tuszkę gęsi (29,99 zł/1 kg), udziec jagnięcy (47,99 zł/1 kg), kaczkę grójecką z jabłkami (15,99 zł/1 kg) i łopatkę jagnięcą z kością (47,99 zł/1 kg).

Oczywiście w regionalnej ofercie Lidla znalazły się też pozycje od najbardziej znanych polskich producentów. Na półki trafiły między innymi produkty marek SM Gostyń, Mlekovita, Krasnystaw, Skawa, Pomorzanka, Wawel, Krakus, Pudliszki i Kotlin.

Dobre, bo polskie!

Dlaczego warto wybrać się do Lidla na tydzień regionalny? Kuchnia polska, z którą obcujemy na co dzień, ma do zaoferowania dużo więcej niż nam się wydaje. Nowa oferta popularnej sieci to najlepsza szansa, by się o tym przekonać. Na twoim stole również może być różnorodnie, ciekawie, kolorowo, a przede wszystkim smacznie i po polsku. Nie zastanawiaj się zatem i ruszaj do Lidla na tydzień regionalny! Oferta ważna od 7 listopada do wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator