Navigation Menu+

Szukasz prezentów? Odkryj galanterię Wittchen!

Opublikowano: 2023-11-30, czwartek

Źródło: lidl.pl

Jeśli jesteś na etapie szukania prezentów gwiazdkowych, które okażą się strzałem w dziesiątkę, w najbliższych dniach koniecznie wybierz się do Lidla. W sklepach sieci właśnie pojawiła się stylowa galanteria skórzaną (i nie tylko) marki Wittchen, która bez wątpienia zrobi furorę pod choinką. Więcej informacji w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla (katalog non-food).

Styl i elegancja: marka Wittchen w Lidlu

Wittchen, polska marka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, zdobyła uznanie nie tylko w kraju, ale także za granicą. Jej kolekcje wyróżniają się oryginalnym, nowoczesnym wzornictwem i wprost wyjątkową jakością wykonania, którymi mogą cieszyć się klienci nie tylko w Polsce, ale także na rynkach zagranicznych: we Włoszech, Czechach czy na Ukrainie.

Do nowej oferty Lidla trafiły flagowe produkty marki wykonane ze skóry naturalnej lub ekoskóry, czyli stylowe damskie torebki, a także szereg skórzanych i dzianinowych dodatków w bardzo atrakcyjnych cenach. W sklepach sieci znajdziesz takie pozycje jak torebka skórzana damska  (różne wzory i kolory, 170 zł), minitorebka lub etui na telefon (różne wzory, 79,99 zł), komin damski (różne wzory i kolory, 39,99 zł), czapka zimowa damska lub męska (różne wzory i kolory, 39,99 zł), dwustronny pasek skórzany (89,90 zł) oraz skórzane rękawiczki damskie lub męskie (99 zł)

Zrób wyjątkowy prezent z marką Wittchen i Lidlem

Oferta Lidla i marki Wittchen obowiązuje od 2 grudnia aż wyczerpania zapasów. Wizualizacje wszystkich produktów oraz więcej informacji na ich temat można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla i na stronie lidl.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator