Navigation Menu+

Szkoły pełne talentów – wspólna akcja Lidla i Roberta Lewandowskiego

Opublikowano: 2022-08-31, środa

Robert Lewandowski gra z Lidlem! Popularna sieć dyskontów i jeden z najlepszych piłkarzy świata organizują akcję „Szkoły pełne talentów”, której celem jest udzielenie wsparcia finansowego placówkom oświatowym. Koniecznie poznajcie jej szczegóły i dołączcie do kapitana reprezentacji Polski.

Zbieraj „Talenciaki” z Robertem Lewandowskim

Akcja „Szkoły pełne talentów” potrwa od 5 września do 13 listopada. W tym okresie klienci Lidla mogą zbierać papierowe karty zwane „Talenciakami”, posiadające indywidualny kod QR. Karty będą przyznawane za zakupy w sklepach sieci. Za każde wydane 50 zł, pod warunkiem, że kupimy co najmniej jeden świeży owoc lub warzywo, otrzymamy jednego „Talenciaka”. Dodatkowo kartę można zdobyć, kupując tak zwane produkty premiowe, które będą wskazane między innymi w gazetkach promocyjnych Lidla.

Zebrane „Talenciaki” klienci sieci mogą przekazywać na rzecz wskazanej placówki oświatowej, która zostanie zgłoszona do udziału w akcji. Szkoły można rejestrować na stronie internetowej lidl.pl/szkoly. Każda placówka otrzyma swój prywatny profil, w którym będzie widoczne otrzymane wsparcie w postaci przyznanych „Talenciaków”. Uczestnicy będą również mogli indywidualnie zdefiniować nagrody (maksymalnie trzy), które chcą otrzymać. Ta opcja również będzie widoczna dla wszystkich odwiedzających dany profil.

Jak zgłosić szkołę?

Zgłoszenie szkoły należy do osób nią zarządzających, czyli do dyrektorów placówek. Polskie szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe, zarówno publiczne, jak i prywatne ( w tym m.in. integracyjne, specjalne, sportowe, artystyczne, mundurowe, rolnicze, leśne, morskie), otrzymały drogą pocztową specjalne pakiety informacyjne dotyczące akcji „Szkoły pełne talentów”. Znalazły się w nich szczegółowe instrukcje rejestracji szkoły oraz loginy i hasła potrzebne do przeprowadzenia tego procesu. Jeżeli jakaś placówka nie otrzymała takich informacji Lidl zaprasza do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 22 262 99 00.

Nagrody

Udział w akcji mogą wziąć zarówno szkoły państwowe, jak i prywatne, a katalog przewidzianych nagród liczy aż 90 pozycji podzielonych na 8 kategorii, wśród których znalazły się między innymi pomoce naukowe, sprzęt sportowy czy elektroniczny. Dyrektorzy placówek, które zgłoszą się do programu, otrzymają specjalny katalog nagród wraz z informacjami, ile „Talenciaków” trzeba zebrać, aby otrzymać konkretną bonifikatę.

Robert Lewandowski w Lidlu

Ambasadorami akcji „Szkoły pełne talentów” zostali Anna i Robert Lewandowscy, którzy blisko identyfikują się z jej założeniami. – Idea akcji „Szkoły pełne talentów” ma dla nas ogromne znaczenie, pomysł bardzo nam się spodobał, od początku wierzyliśmy w sens takich działań. Cel akcji jest nam z Anią bardzo bliski. Chodzi o przyszłość młodego pokolenia. Szkoła to często pierwszy moment, gdy dziecko może poszukać dla siebie drogi, kierunku rozwoju, pasji. Zachęcamy rodziców, by nie narzucali dzieciom własnych pasji, tylko pozwalali im realizować swoje marzenia. Wierzymy, że każde dziecko, jeśli dostanie odpowiednie wsparcie, może wiele osiągnąć w życiu  – powiedział Robert Lewandowski.

Wspólnej akcji Lidla i Roberta Lewandowskiego towarzyszy kampania prowadzona w mediach tradycyjnych i Internecie. Więcej szczegółów na jej temat wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć na stronie lidl.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator