Navigation Menu+

Super promocje z okazji 4. urodzin sklepu online Lidla

Opublikowano: 2023-05-10, środa

Lidl hucznie świętuje 4. urodziny swojego sklepu internetowego. Z okazji rocznicy sieć oferuje klientom wysokie rabaty, które pozwolą sporo zaoszczędzić.

Lidl.pl – sklep dla wszystkich

Sklep online Lidla oficjalnie wystartował w kwietniu 2019 roku. Od początku w jego ofercie znajdują się wyłącznie produkty z kategorii non-food, podzielone na takie kategorie, jak moda, warsztat i auto, ogród, kuchnia, sport i wypoczynek, dom, dziecko oraz zdrowie i uroda. Sieć, promując platformę, regularnie organizuje promocje dostępne tylko w wariancie online. Dzięki podejmowanym działaniom sklep cieszy się coraz większą popularnością, a jego udział w rynku klientów kupujących online wynosi około 10% i stale rośnie.

Wielkie rabaty na 4. urodziny sklepu online Lidla

Doceniając duże zaangażowanie klientów, Lidl z okazji 4. urodzin sklepu online przygotował specjalną promocję, którą wyróżniają wielkie rabaty. Przy zakupach za minimum 300 zł otrzymamy rabat w wysokości 30 zł, a wydając 500 zł, zaoszczędzimy aż 80 zł. Akcja trwa do 21 maja. Szczegóły można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej lidl.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator