Navigation Menu+

Sprzątanie tanie jak nigdy. Akcja Błysk w Lidlu

Opublikowano: 2023-08-27, niedziela

W Lidlu już od 28 sierpnia rozpocznie się kolejna edycja Akcji Błysk.W sklepach popularnej sieci najlepsze produkty do prania, mycia i czyszczenia będziecie mogli kupić w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu jednocześnie zadbacie o czystość i stan budżetu domowego. Wszystkie szczegóły i pełną listę dostępnych artykułów można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Akcja Błysk w gazetce promocyjnej Lidla

Akcja Błysk na dobre weszła do kalendarza promocyjnego Lidla. W jej ramach klienci sieci mogą zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne zarówno do szybkiego, codziennego sprzątania, jak i gruntownych porządków. Promocyjną ofertę wyróżniają przede wszystkim niskie ceny poszczególnych pozycji – zarówno tych od najpopularniejszych producentów, jak i należących do marek własnych sieci, takich jak W5, Floralys czy Formil.

Lidl zaprasza na Akcję Błysk

Tegoroczna oferta dostępna w ramach Akcji Błysk została podzielona na cztery kategorie: pranie, kuchnia, łazienka i pielęgnacja. Znajdziemy w niej produkty takich marek, jak Domestos, Silan, Finish, Persil, których ceny są bardzo przystępne.

Z pełnym katalogiem produktowym Akcji Błysk można zapoznać się w gazetce promocyjnej Lidla. Promocja, w zależności od pozycji, które obejmuje, potrwa do 30 sierpnia, 2 września lub do wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator