Navigation Menu+

Specjalna promocja na softshelle Crivit w Lidlu!

Opublikowano: 2022-02-28, poniedziałek

Wiosna coraz bliżej, więc w ofercie Lidla tradycyjnie pojawiły się niezwykle popularne softshelle marki Crivit. Co więcej, w najbliższy poniedziałek, tj. 28 lutego, część asortymentu będzie dostępna w promocyjnej cenie!

Softshelle w gazetce promocyjnej Lidla

Kurtki typu softshell Crivit, czyli marki własnej Lidla, od lat cieszą się dużym wzięciem. Poza nowoczesnym designem wyróżnia je także szereg właściwości technicznych. Softshelle są szyte z wiatroszczelnego, niewchłaniającego wody oraz oddychającego materiału najwyższej jakości i są wyposażone w elementy odblaskowe. Dodatkowo posiadają zewnętrzne mankiety zapinane na rzep, które chronią przed zimnem, wewnętrzną polarową warstwę i markowe zamki będące gwarancją trwałości. Na zmienną wiosenną pogodę nadają się dosłownie idealnie!

Kup taniej softshell z Lidla!

Softshelle damskie (rozmiary S-L, 2 wzory) i dziecięce; chłopięce (rozmiary 122-164, 3 wzory) w cenie 44,90 zł oraz dziewczęce (86-116, 2 wzory) w cenie 34,99 zł można kupować już od najbliższego poniedziałku (tj. od 28 lutego). Tego samego dnia startuje też specjalna promocja, która została opisana w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla. Tylko w poniedziałek za damki softshell zapłacimy aż 10 zł mniej, czyli 49,90 zł. W kolejnych dniach kurki będą dostępne w cenie regularnej, która wynosi 59,90 zł. Więcej informacji w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator