Navigation Menu+

Nowości od Anny Lewandowskiej w Lidlu!

Opublikowano: 2024-01-29, poniedziałek

W ofercie Lidla pojawiły się nowości marek Foods by Ann i Levann, należących do Anny Lewandowskiej. Produkty są reklamowane hasłem „Przekonaj się, jak smakuje zdrowa żywność”, a dzięki atrakcyjnym cenom powinny zainteresować szeroką grupę potencjalnych odbiorców. Szczegóły w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Foods by Ann i Levann w Lidlu

Foods by Ann, czyli pierwsza marka Anny Lewandowskiej w Lidlu gości regularnie od kilku lat. Zdrowe przekąski i inne produkty spożywcze o nieskomplikowanym składzie szybko podbiły serca klientów sieci, wzbudzając za każdym razem wielkie zainteresowanie. Nie inaczej będzie zapewne tym razem, bo na specjalnych standach znajdą się następujące pozycje:

  • smoothie owocowe (smaki: ananas i acerola, porzeczka, marchew i pomarańcza) – 5,49 zł/200 ml,
  • mus owocowy (smaki: jagoda, mango) – 2,99 zł/100 g,
  • mieszanka mąk bez pszenicy na muffiny – 14,99 zł/250 g,
  • mieszanka mąk bez pszenicy na chlebek bananowy – 14,99 zł/250 g,
  • mieszanka mąk bez pszenicy na naleśniki – 11,99 zł/200 g.

Absolutną nowością w ofercie Lidla są za to pozycje marki Levann, w portfolio której znajdują się odżywki i suplementy diety. W popularnej sieci można kupić białko wegańskie w saszetkach (smaki: wanilia, czekolada) w cenie 5,99 zł za opakowanie 32 g.

Kupuj w Lidlu z Anną Lewandowską

Produkty obu marek Anny Lewandowskiej będą dostępne w Lidlu od 29 stycznia do wyczerpania zapasów. WIęcej informacji znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator