Navigation Menu+

Na narty z Lidl Podróże

Opublikowano: 2018-01-10, środa

Jesteś miłośnikiem nart i białego szaleństwa? Uwielbiasz spędzać czas na stoku i szusować po miękkim śniegu? Skorzystaj zatem z bogatej oferty biura Lidl Podróże i udaj się na zagraniczną wycieczkę pełną emocji! Dzięki noworocznej promocji nie tylko poznasz radość, jaką daje jazda na nartach, ale też sporo zaoszczędzisz. Koniecznie zobacz więc, gdzie warto pojechać w tym sezonie!

Tani tydzień w Alpach

Oferta biura Lidl Podróże zawiera mnóstwo propozycji dla zwolenników spędzania zimy w zagranicznych kurortach narciarskich. Ceny tygodniowego pobytu we włoskich Alpach zaczynają się już od 259 złotych od osoby! Zainteresowani mogą wybrać jeden z trzech dostępnych terminów w uznanych kurortach Montecampione, Val Di Fieme, Cortina D’Ampezzo, Bormio czy Maso Corto! Promocja obowiązuje do 14 stycznia 2018 roku.

Andora i Gruzja – nuta egzotyki

W ofercie biura turystycznego Lidl podróże coś dla siebie znajdą też miłośnicy trochę bardziej egzotycznych kierunków. Jeśli ktoś marzy o tajemniczej i orientalnej Gruzji z Lidlem może polecieć tam już za 2399 złotych. Z całą pewnością warto, bo gruzińskie stoki od kilku sezonów uchodzą za jedne z najbardziej niedocenianych na narciarskiej mapie Europy. Podobnie zresztą jak te zlokalizowane w Andorze – małym pirenejskim kraju położonym między Francją i Hiszpanią. Ośmiodniowa wycieczka w tym malowniczo położnym kraju kosztuje 2999 złotych, a dla klientów biura Lidl Podróże przewidziano dodatkowo 5% rabat na karnety narciarskie! Liczba miejsc jest ograniczona. Warto się zatem śpieszyć, by inni nie okazali się szybsi. Więcej ofert można znaleźć na stronie internetowej www.lidl-podroze.pl

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator