Navigation Menu+

„Jeść zdrowiej” – nowa książka Lidla

Opublikowano: 2018-02-28, środa

Takiej książki na rynku jeszcze nie było. Specjalnie dla swoich klientów sieć sklepów Lidl przygotowała wyjątkową pozycję. Wielkie kompendium najlepszych wiedzy kulinarnej wsparte 75 wyjątkowymi przepisami to coś, co powinno znaleźć się na półce każdej gospodyni domowej. Tym bardziej, że aby ją zdobyć wcale nie trzeba zrobić wiele.

Książka za zakupy w Lidu

Zasady kolejnej książkowej promocji Lidla nie różnią się od wcześniejszych. Aby otrzymać książkę pt. „Jeść zdrowiej” wystarczy sześć razy zrobić swoje codzienne zakupy w Lidlu za kwotę minimum 50 złotych. Warto jednak pamiętać, że promocja obowiązuje tylko od 26 lutego do 25 marca 2018 roku lub do wyczerpania zapasów. Innymi słowy – trzeba się śpieszyć, bo książki wydawane przez Lidl zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Tym razem nakład wynosi aż 1,5 miliona egzemplarzy na cały kraj. Wybrane fragmenty książki możecie zobaczyć w zakładce „Lidl” bądź klikając w okładkę książki po prawej stronie. Zapraszamy!

Wiedza dobra dla zdrowia

Co znajdziemy w książce „Jeść zdrowiej”? Przede wszystkim opracowane przez najlepszych specjalistów od diety i zdrowego jedzenia zalecenia żywieniowe idealne dla każdego organizmu. Interesująco wygląda też 75 przepisów zestawionych według aż pięciu diet: wegańskiej, wegetariańskiej, fit, bez laktozy i bez glutenu. Dodatkową gratką jest z pewnością fakt, że wszystkie prezentowane potrawy to przepisy przygotowane przez trenerkę kulinarną Darię Ładochę i znanego z programów telewizyjnych kucharza Karola Okrasę przy konsultacji dietetycznej specjalistyki do spraw żywienia Hanny Stolińskiej-Fiedorowicz. Wszystko po to, aby klienci Lidla wiedzieli, jak jeść zdrowiej!

Informator

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij