Navigation Menu+

Dzikie zwierzaki w Lidlu

Opublikowano: 2019-03-11, poniedziałek

Już 18.03.2019 roku w sklepach Lidl rusza nowa akcja promocyjna o nazwie „Poznaj Dzikie Zwierzaki”. Do zdobycia figurki dzikich zwierząt, a dodatkowo do kupienia mnóstwo gadżetów związanych z akcją. Poniżej dowiecie się więcej o zasadach zbliżającej się promocji. Przeczytajcie i zbierzcie swoje małe zoo.

 Zasady akcji promocyjnej

W promocji Lidla do zebrania mamy aż 10 figurek dzikich zwierzaków. Do wyboru będą: tygrys, flaming,  lew, lemur, pingwin, kangur, słoń, żyrafa, zebra, krokodyl.

By otrzymać jedną figurkę trzeba zebrać 10 naklejek, które wydawane są za zrobione zakupy. Jedną naklejkę otrzymamy za zakupy zrobione na kwotę minimum 30 złotych. Ponadto warto pamiętać, że dodatkowe naklejki wydawane są wraz z wielokrotnością kwoty 30 złotych. Za dokonane zakupy otrzymamy odpowiednio:

  • 1 naklejka = kwota równa lub wyższa niż 30 złotych, ale niższa niż 60 złotych,
  • 2 naklejki = kwota równa lub wyższa niż 60 złotych, ale niższa niż 90 złotych,
  • 3 naklejki = kwota równa lub wyższa niż 90 złotych, ale niższa niż 120 złotych,
  • 4 naklejki = kwota równa lub wyższa niż 120 złotych, ale niższa niż 150 złotych.

Zebrane naklejki trzeba wkleić na specjalny kupon promocyjny. W pełni uzupełniony kupon przekazujemy kasjerowi w dowolnym sklepie Lidl i odbieramy figurkę dzikiego zwierzaka. Akcja promocyjna rozpoczyna się 18.03.2019 roku i potrwa do 14.04.2019 roku lub do wyczerpania zapasu figurek zwierzaków.

Dzikie zwierzaki i gadżety czekają w Lidlu

Obok figurek dzikich zwierząt Lidl przygotował całą masę gadżetów i akcesoriów związanych ze swoją akcją promocyjną. Od 18.03.2019 roku  do wyczerpania zapasów w sklepach dostępna będzie piękna „dzika kolekcja”. Wśród produktów znalazły się urocze komplety bawełnianej pościeli z nadrukami zwierząt, śliczne t-shirty oraz świetne plecako-worki. Oprócz tego klienci będą mogli nabyć grę karcianą 2w1 („Poznaj Dzikie Zwierzęta” i „Dzika Szybkość”) oraz książkę edukacyjną z zadaniami. Fragment książeczki zobaczyć możecie tutaj. Wszystkie artykuły oferowane są super cenach, które sprawdzicie w najnowszej gazetce promocyjnej Lidla.

Warto wiedzieć

Trzeba pamiętać, że z promocji wyłączone są niektóre produkty, a ich zakup nie pozwoli nam na otrzymanie naklejek. Wyjątkiem są zakupy obejmujące wyłączone produkty oraz inne artykuły, których łączna kwota będzie równa lub przekroczy 30 złotych. Wśród wyłączonych produktów znalazły się napoje alkoholowe w tym również piwo, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze oraz artykuły do początkowego karmienia niemowląt. Dodatkowo warto wiedzieć, że figurki wydawane są losowo przez kasjerów tylko w obrębie trwania akcji. Po jej zakończeniu uzupełnione kupony promocyjne utracą swoją ważność oraz nie będą uprawniały do odbioru figurek.

Więcej o akcji oraz jej regulamin znajdziecie tutaj.

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator