Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Simply Market

Informator

Simply Market to sieć supermarketów znajdująca się w grupie francuskiego koncernu Auchan, która znajduje się na rynku od 2002 roku.

Sklepy oferują sprzedaż wielu artykułów spożywczych takich jak warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, mięso, wędliny, mrożonki, alkohole i słodycze. Nie brakuje również produktów drogeryjnych, wśród których znajdziemy kosmetyki czy przemysłowych z szerokim wyborem chemii gospodarczej. Wiele z tych produktów sieć prezentuje w swoich cotygodniowych gazetkach promocyjnych w atrakcyjnie niskich cenach. Dodatkowo supermarkety co tydzień oferują produkt tygodnia oraz przepisy na dania z jego wykorzystaniem. Bardzo często sklepy proponują oferty promocyjne „kup jeden produkt, drugi dostaniesz za 1 gr.” czy też „drugi produkt 50% taniej”. Sieć posiada również stronę internetową, na której znajdziemy aktualne promocje i gazetki promocyjne oraz zestawienie produktów tygodnia jak również przepisy i nowości z asortymentu sklepu. Nadrzędną dewizą sieci jest zdanie „zawsze niskie ceny”. Supermarkety stawiają na świeżość i jakość produktów oraz ich atrakcyjnie niskie ceny. Dbają również o dopasowanie asortymentu do swoich klientów oraz warunków lokacji każdego ze sklepów. Ma być przede wszystkim blisko, tanio i świeżo.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij