Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Simply Market

Informator

Simply Market to francuska sieć marketów spożywczych należąca do grupy Auchan. Na terenie Polski działa od 2005 roku i aktualnie posiada 32 sklepy, które usytuowane są w centralnej i południowej Polsce. Sieć zatrudnia ponad 1200 pracowników i stale pracuje nad rozwojem marki. Swoim klientom oferuje nie tylko zróżnicowany asortyment dostosowany do sklepów różnych formatów, ale też liczne promocje i akcje handlowe, które odbywają się na przestrzeni całego roku.

Jeszcze taniej

Nadrzędną wartością sieci Simply Market jest świeżość oferowanych produktów, łatwy dostęp do nich oraz atrakcyjna cena, niższa niż w konkurencyjnych sklepach. O czym świadczyć może zawsze dobrze skomponowana gazetka promocyjna Simply Market. Właśnie dlatego motto sieci brzmi „Świeżo, blisko, tanio i taniej”. Simply Market to nowoczesne i wygodne sklepy o przytulnym, osiedlowym charakterze. Pracownicy nastawieni są na pomoc klientom, dzięki czemu tworzy się między nimi wyjątkowa więź, scalająca całą lokalną społeczność.

Gazetka Simply Market i jeszcze więcej promocji

Sklepy jak i gazetka promocyjna Simply Market oferują sprzedaż wielu artykułów spożywczych takich jak warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, mięso, wędliny, mrożonki, alkohole i słodycze. Nie brakuje również produktów drogeryjnych, wśród których znajdziemy kosmetyki czy przemysłowych z szerokim wyborem chemii gospodarczej. Wiele z tych produktów sieć prezentuje w swojej cotygodniowej gazetce promocyjnej w atrakcyjnie niskich cenach. Simply Market mocno akcentuje wyjątkowość swojej oferty. Poza gazetką promocyjną, która dostępna jest w wersji papierowej i online, dodatkowe promocje pojawiają się stronie internetowej sieci. Cyklicznie organizowaną akcją jest „produkt tygodnia”, w której promuje się jeden produkt z bogatego asortymentu. Poza atrakcyjną ceną produkt tygodnia jest dokładnie prezentowany, opisywane są m.in. jego właściwości odżywcze oraz pochodzenie. Dodatkowo załączone są przepisy na najsmaczniejsze potrawy z wykorzystaniem promowanego produktu. Co więcej, na stronie internetowej możemy znaleźć archiwum całej akcji co pozwala szybko przejrzeć wcześniejsze promocje i zainspirować się przepisami.

Wysoka jakość własnych produktów

Poza ofertą bogatą w towary wiodących producentów, sieć posiada też szeroką gamę własnych produktów. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się produkty firmowane logotypem podniesionego kciuka. Przy satysfakcjonującej cenie nie tracą na swojej jakości czym zyskują zaufanie kupujących. Przystępną ceną w porównaniu do jakość mogą pochwalić się również produkty firmowane znaczkiem z czerwonym ptakiem, który jest częścią logo sieci Auchan, siostrzanej marki Simply Market. Obie marki regularnie promuje gazetka promocyjna Simply Market.

Ciekawie na stronie

Oprócz samych sklepów dla klientów bardzo atrakcyjnie prezentuje się strona internetowa marki. Znaleźć tam można nie tylko gazetki promocyjne Simply Market, ale również specjalne działy, w których prezentowane są nowości czy przepisy. Co ważne, strona skierowana jest także do najmłodszych. W zakładce „jedzenie to zabawa” dzieciom w przyjemny i zabawny sposób prezentowane są korzyści wynikające z prawidłowego żywienia oraz zdrowego trybu życia.

Wparcie dla rodzin

Sklepy Simply Market wiedzą jak dużą wartością jest rodzina. Z tego względu warto także podkreślić, że w sklepach Simply Market honoruje się Kartę Dużej Rodziny, dzięki czemu we wszystkie dni tygodnia można otrzymać dodatkowy rabat w wysokości 10% na całe zakupy.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij