Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci MyCenter

Informator

MyCenter

Jest to nowa ogólnopolska sieć sklepów oferująca produkty AGD i RTV. Właścicielem marki jest firma AGD Market sp. z o.o., która na rynku działa już od 1990 roku.

Promocje w MyCenter

W ofercie stałej jak i w gazetkach promocyjnych firmy klienci znajdą przede wszystkim dobrej jakości sprzęt AGD i RTV, aparaty fotograficzne, sprzęt video, komputery, laptopy oraz akcesoria komputerowe, a nawet armaturę łazienkową i kuchenną. Nie może zabraknąć również konsoli do gier, telefonów, nawigacji GPS czy akcesoriów multimedialnych. Sieć posiada także szeroką ofertę urządzeń gospodarstwa domowego czyli tak zwane AGD drobne oraz sprzętów do zabudowy. Nowe gazetki promocyjne proponowane przez sklepy MyCenter zazwyczaj pojawiają się raz w miesiącu. Ich oferta ważna jest do wyczerpania zapasów na objęty promocją asortyment. Gazetki promocyjne oraz katalogi pojawiają się zarówno w formie papierowej jak również można znaleźć je na stronie internetowej sieci MyCenter. Poza nimi na stronie znajdziemy również wiele ciekawych porad dotyczących tego jaki sprzęt warto wybrać czy omawiających jego wady i zalety.

Zakupy w sieci

Firma prowadzi również sklep internetowy, w którym z powodzeniem można dokonamy udanych zakupów i skorzystamy z dobrych promocji. Zakupiony towar można odebrać w wybranym salonie stacjonarnym MyCenter, lub zamówić jego dostawę prosto pod swoje drzwi. Stary, zużyty już sprzęt odesłać na wskazany adres.

Społeczne zaangażowanie

Firma udziela się również społecznie pomagając na przykład Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”, jak również współpracuje z Centrum Sztuki Współczesnej „Kronika” w Bytomiu. tym samym wspierając polską kulturę i sztukę oraz organizacje pożytku publicznego.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij