Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Mila

Mila

To sieć supermarketów typu proximity co z angielskiego oznacza bliskość i sąsiedztwo. Powstała w 2015 roku gdy odłączyła się od grupy Polomarket. Dzisiaj sieć liczy prawie 200 sklepów, które głównie znajdują się na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego.

Zakupy aż miło

Sklepy Mila z pewnością odznaczają się różnorodnym asortymentem, ciągle dopasowywanym do potrzeb swoich klientów oraz szeroką ofertą promocyjną. Główną dewizą sieci stało się hasło „zakupy aż miło”, które odzwierciedlać ma nie tylko atmosferę sklepów, ale także jakość oferowanych produktów. Sieć regularnie wydaje gazetki promocyjne, w których znajdziemy mnóstwo atrakcyjnych promocji na artykuły spożywcze między innymi świeże mięso i więdliny, nabiał, owoce i warzywa, sery, słodycze, pieczywo czy świeże ciasta. W sklepach Mila znajdziecie również szeroki wybór produktów kosmetycznych i chemii gospodarczej. Nie zabraknie także półki z pysznościami dla naszych pupili oraz asortymentu drobnych sprzętów domowych. Wszystko oczywiście dostępne w świetnych cenach, a co najważniejsze w pobliżu Twojego domu.

Jakość na pierwszym miejscu

Warto zauważyć, że sklepy Mila jako jedne z nielicznych oferują swoim klientom pieczywo wypiekane na miejscu ze świeżego, a nie głęboko mrożonego ciasta. Z powodzeniem rozwijają swoją markę własną o nazwie „Smak tradycji”. Pod jej szyldem oferują wędliny z wysoką zawartością mięsa, poddane naturalnej obróbce wędzenia oraz oparte na staropolskich recepturach. Do Mili warto zajrzeć również w poszukiwaniu produktów regionalnych oraz orientalnych smaków.

Zielona półka

Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom swoich klientów sieć Mila w swoich marketach uruchomiła tak zwaną „zieloną półkę”. Oferta z pewnością spodoba się osobom dbającym o swoje zdrowie oraz tym bacznie czytającym etykiety i zwracającym uwagę na ekologiczne i zdrowe składy produktów spożywczych. Wśród jej asortymentu znajdziemy niezwykle modne ostatnio produkty bio, fit i wege. Pomyślano także o osobach z nietolerancją glutenu czy laktozy, którzy na „zielonej półce” również znajdą coś dla siebie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij