Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Dayli

Dayli jest siecią drogerii spożywczych na polskim rynku. Sklepy Dayli lokowane są zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miasteczkach na terenie całej Polski, a ich liczba stale rośnie.

W gazetkach promocyjnych sieci klienci znajdą nie tylko kosmetyki czy inne produkty drogeryjne, ale również artykuły spożywcze. Gazetki promocyjne drogerii jak i jej sklepowe półki przepełnione są wysokiej jakości kosmetykami, perfumami znanych i cenionych firm, zabawkami dla dzieci i produktami spożywczymi, wśród których klienci znajdą między innymi przyprawy, napoje, słodycze, naczynia jednorazowe czy jedzenie dla dzieci. Połączenie drogerii i sklepu spożywczego ma podpić polski rynek nie tylko możliwością szybkich zakupów, gdzie wszystko znajduje się w jednym miejscu, ale także otwarciem swoich podwoi przez siedem dni w tygodniu. W każdą niedziele sieć oferuje specjalne promocje, które śledzić można w gazetkach i ofertach promocyjnych drogerii. Wszystkie gazetki promocyjne drogerii Dayli znajdują się w sklepach stacjonarnych, jak również na stronie internetowej sieci. Duża zaletą sklepów Dayli jest ich lokalizacja, zawsze w pobliżu dużych osiedli mieszkalnych czy w centrach miast. Sieć proponuje także bony rabatowe na wybrane produkty oraz inne usługi między innymi współpracuje z firmą Inpost, za pośrednictwem której przesyłać można listy i paczki oraz firmą Ruch, która z kolei zajmuje się dostarczaniem prasy.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij